Problém so spaním mesačného syna

lily_279
29. jún 2022

Môj mesačný syn má posledné dni problém s nočným spaním. Doteraz bolo všetko super. Zaspal o 20.00 a väčšinou sa prvýkrát budil okolo 3.00. No posledné dni je to strašné. Zaspí tiež okolo 20.00 no prvýkrát sa budí okolo 23.00 a čo je najhoršie tak od vtedy je hore každú hodinu. Niekedy má problém znovu v noci zaspať. Je to veľmi vyčerpávajúce. Je plne kojený.
Budem vďačná za každý názor, radu...

viera
29. jún 2022

Moze to byt z tychto teplot....

evica17
29. jún 2022

@lily_279 no u nás sa zobudil hocikedy a aj 2hodinyhore,alebo dlhšie.a trvá to stále a to ma už 5m. Pomôže prestriedat sa s mužom.naapr dnes muž ťahal šichtu od 2do 3:30 a teraz ja ,a ktovie do koľkej

diamond007
29. jún 2022

@lily_279 je úplne normálne že sa bude budiť každé dve hodiny na papanie. Áno, novorodenci veľakrát prespia viac a potom sa to mení

cyberk
29. jún 2022

Spanok sa este tooolko krat zmeni 🙂 tiez si prv ponadavam ale negativnou naladou si nepomozem moc 😁 holt treba to zobrat tak ako je, vzdy si treba povedat “je to len obdobie” 🥳 a tieto neskutocne horkaaa.. aj ja mam problem zaspat 😅

ls56
29. jún 2022

Zvykaj si😀 ešte sa to veľa krát pomení… moje dievčatko má skoro 6m a už 2 tyždne v noci vystrája.. od polnoci pomaly každý spánkový cyklus je hore a niekedy aj veru dlho čo sa jej nedá zaspať… neviem ale ja to pripisujem tým teplám🤷‍♀️

zuzanka.zuzu
29. jún 2022

ano, cca do roka/14mes. sa to bude este zhorsovat 😀 vlastne od 1 do 6 mesiaca to bolo najhorsie, potom by sa to uz malo zlepsovat ale tazke noci budu aj potom 😉

tamvtme
29. jún 2022

jooooooj, ten spanok sa bude menit, raz tak raz inak.....budu horsie a aj lepsie noci :D treba to brat ako to je :D

nikpa
29. jún 2022

@lily_279 úplne bežné veci pri deťoch. Raz spí výborne, inokedy je hore 50x za noc. Má mesiac, snáď si nečakala že sa každú noc vyspis?! Potrvá kľudne aj 2-3 roky kým sa spánok upraví a noci budú viac-menej pokojné.

nairia
29. jún 2022

nazor: je to obdobie, mesiac je strasne skoro este na fixovanie sa na nejaky spankovy rezim... dieta je na svete mesiac, par tyzdnov, zvyka si na prostredie, na vsetko, teraz tomu nepridavaju ani horucavy a hlavne asi ma potrebu ta citit
rada: musis sa tak nastavit, ze to moze trvat teraz par dni aj tyzdnov, ale moze sa to o par dni zase nakomplet zmenit, necakat, ze ked mesiac bude spavat dobre, ze mu to musi zakonite vydrzat navzdy. cakaju ho spankove regresie, zuby a bohvieco este, raz je horsie, raz je lepsie.