Problém s večerným spaním dvojročnej dcérky

brady1
3. jún 2014

moj problem je že mala ma dva roky a vylieza z postielky nechce tam spat pred telkou zaspava ked ju prenesem reve a vyleze a takto sa trapime skoro do pol jedenastej je to sice len druhy večer, ale ona je už rano o 6tej hore. doteraz nebol absolutne žiaden problem nikdy som ju neuspavala, položila do postielky a spala teraz je druhy tyžden čo začala vyliezat a druhy vecer co nechce ist spat večer do svojej postielky. Večer bol od osmej vždy moj este som si vždy stihla niečo porobit.teraz rano o šiestej pride a pyta mličko. na obed potom ide spat tak okolo pol dvanasteja spi cca do pol druhej. manžel ten codi na kamione tak vacsinou nie je doma a ja si neviem rady, budem vdacna za každu radu.

dominix
3. jún 2014

Ahoj, my mame trojrocnu dcerku a tiez mame problem s vecernym uspavanim - uspavala som ju okolo osmej tak, ze som si lahla k nej na postel...ale to nam trvalo tak hodinu - hodinu a pol kym zaspala a ja vacsinou s nou a z vecera som nic nemala...Tak som si povedala, dost, a teraz to riesime tak, ze je pri nas v obyvacke a zaspava pri telke - nieje to asi zdrave a uplne najvhodnejsie, ale zatial to funguje najlepsie... Cakame na novu postel pre nu, tak dufam, ze ked bude mat svoju izbicku a novu postel, ze ju nalakame a bude zaspavat pekne sama ako ma... Tu sa asi tazko radi a kazda rada draha, ja som zastancom cesty najmensieho odporu 🙂

syrik
3. jún 2014

@brady1 Ja som mala presne to isté, keď jej šli posledné zuby.Ešte pred druhým rokom.Panika Z postieľky, dovtedy zaspavala sama. Chcela spat s nami. Tak sme zložili postieľku a kúpili jej normálnu posteľ, ktorú sme prisunuli k našej. Zo Začiatku sa lepila na mňa V noci, už spí na svojej,ale večer musím byť s ňou len ja a trvá aj hodinu, kým zaspí.O vlastnej izbe môžme len snívať, máme malý byt.Je to o nervy niekedy.Keď sme niekde preč,tak večeriam okolo deviatej večer. Ani chvíľku čas na seba,spat idem okolo pol dvanástej. Jediné,čo nám pomáha je,keď ju poriadne vynahaname vonku. Väčšinou na chalupe u krstných, to spí ako dudok 😀

brady1
autor
3. jún 2014

dakujem,zatial 😒