Príliš spavé dieťa

renemi
12. sep 2013

Ahojte. chcela by som sa spýtať či bola niektorá z vás v podobnej situácii. malá bude mať 8 mesiacov, pred týždňom sa jej začal tlačiť zúbok. tú noc mala 39 horúčky, na druhý deň mala taktiež horúčku, ktorá na koniec dňa chvala bohu prešla. avšak odvtedy (2-3 dni) ledva papá, krmím ju UM a prikrmujem rôznymi výživkami atd. UM takmer vôbec nechce, len ráno si cucne troška a večer. Spánok mala v poslednej dobe taký, že sa zobudila okolo 9 vydržala do obeda, spala 2-3 hodinky a vydržala až do kúpania. teraz sa zobudí o 7 cucne z mliečka a spí do 11, hodinku-dve je hore dám jej obed a spí zasa dve hodinky a taktiež pred kupaním si ešte pospí... môže to byť ešte oslabený imunitný systém od horúčky? mám navštíviť lekára? bojím sa lebo pre mna je to úplne čudné keďže som si zvykla na to, že celý deň je skoro hore... a taktiež je taká bez nálady, ledva sa na nás usmeje ☹

siska53
12. sep 2013

No moze to byt od horucky,ja by som urcite zbehla k dr.,nech sa na nu pozrie...

nivi
12. sep 2013

a pije ti dost? tiez by som sa asi poradila s Dr. pre istotu.

demonique
12. sep 2013

@renemi ak by to bolo len v spanku, tak by som to neriesila, jednak pocasie je divne,jednak v tomto veku sa to moze menit kedze je cim dalej tym viac babo akcne, ale ked zmenila aj naladu a mala tie horucky asi by som radsej aj ja sla k dr.

renemi
autor
12. sep 2013

dakujem za odpovede... zajtra s nou pojdem. istota je istota...