Preťahovanie predkožky

majka826
29. máj 2012

ahojte maminky kedy sa má deťom preťahovať pindík

lili_mia
29. máj 2012

@majka826 najlepšie poradí detský urológ, určite až po druhom roku života, niekedy až po štvrtom ... niektoré pediatričky začínajú už okolo roka, dávaj pozor, aby to nerobila, to sa spraví samo, ak nepôjde, tak urológ tomu citlivo pomôže, určite nie drzo stiahnúť

renata5
29. máj 2012

ahoj mne moja doktorka kazala hned od mesiaca a ide to krasne

majka826
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka826
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jurkovamiluska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eviq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatusik28
29. máj 2012

@majka826 ja som začínala pri chalanoch asi keď mali pol roka, tak raz do týždňa, jemnučko. To určite neuškodí 😉 A majú to dobré... 🙂

michaelka
5. jún 2012

Dievčatá prosím poraďte mi - Môjmu vyše trojročnému synovi som začala skúšať preťahovať predkožku po 2. roku a podarilo sa nám to tak do polky žaluďa, tam to má prilepené. Každý večer mu to čistím po kúpaní ( tampónom s telovým mliekom ) Čo ma trápi je, že v poslednej dobe keď mu to idem čistiť, vždy mu urobím trhlinku ☹ robím to úplne jemne, neviem kde sa stala chyba... On to vôbec necíti, až potom ho to štípe, zvyknem mu na to dať Bepanthen... Medzitým som to nechala na ocinkovi, úplne frustrovaná že mu ubližujem... ale s tým istým výsledkom... Ja by som to aj nechala tak, ale tvorí sa mu tam dosť tej bielej špiny a aj mu páchne pipík po moči večer, tak sa bojím aby sa mu nezapálil keď mu to tak nechám.
A teraz sme na tom, že mu to stiahnem len že je vidno dierka na cikanie...

lucia29
8. jún 2012

@michaelka ahoj nam sa pipik stiahol v pohode uz davno pred tym, ale teraz je ten isty problem aj u nas. boli sme s tym u dr. a povedala ze je to normalne, ze sa mu vytvara ten maz na pretahovanie. to mu samo od seba praskne a pipik sa zas pretiahne cely. ak nie tak vam s tym pomoze urolog kt.tomu nejako dopomoze. nechcem vediet ako.