Prestrelenie ušiek v Trebišove

jankaru
21. dec 2016

Ahojte, neviete prosim Vas o pediatricke v Trebisove pripadne Michalovciach ktora by prestrelila uska mojej 5 mesacnej dcerke aj ked nie sme jej pacienti (za poplatok)

Dakujem.

alexlexy
26. dec 2016

Neviem ci je otazka este aktualna, ale mam dobry tip.
Mojej starsej dcere som dala nastrelit nausnice, ale potom som ju velmi lutovala, ked som videla tu velku konstrukciu nausnice na takom malom usku. Mala problem dat hlavicku na stranu, pretoze z nausnice vzadu strcal drotik, proste sa mi to nezdalo a doteraz nezda dobre riesenie.
Ked sa o 2 roky neskor narodila mladsia, uz som jej nausnice nastrelit nedala.
Ked zacala chodit do skoly a videla, ze ine dievcata nausnice maju, velmi po nich tuzila.
Davali sme to nastrelit v Michalovciach v kozmetickom salone a velmi pri tom plakala, ze ju to boli a keby po tych nausniciach tak netuzila, tak tu druhu nastrelit ani neda.
Po case nausnice prestala nosit a dierky jej zarastli. Chvilu jej to nevadilo , no, asi o 2 roky, sme temu dierky riesili znovu.
S nausnicami vo vrecku a s obrovskym strachom z bolesti sme sa do salonu vybrali druhy krat.
Lenze salon na povodnom mieste uz nebol, ci skoncili, alebo sa prestahovali neviem.
Kedze dcera uz bola odhodlana nastrelenie podstupit, hladali sme ine riesenie. A nasli sme tatera. Ma salon v Michalovciach na namesti a podla slov mojej dcery, ktora cakala bolestive nastrelenie je prepichnutie usi ihlou takmer bezbolestne.
Len sme museli kupit ine nausnice, zlate alebo aspon pozlatene. Od pana tatera sme dostali dezinfekcnu vodicku a rady ako usi osetrovat. Z nasej strany absolutna spokojnost.
Neviem, ci u malickeho babetka je toto schodna cesta, ale ja uz by som nastrelovat nausnice dietatu nedala.