Prepichnutie uši v pôrodnici

15. nov 2021

Dobrý den, ked požiadam v pôrodnici o prepichnutie uši malej a aplikáciu náušníc, vystavi mi nemocnica faktúru alebo to je “len tak” ? A Ten poplatok sa platí pri prepustení z nemocnice? Neviem si to uplne predstaviť ale maju to v cenníku zverejnene na stránke nemocnice.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vulka
15. nov 2021

Ja som neplatila nič. Asi záleží od pôrodnice.

autor
15. nov 2021

@vulka
@sandra151 super vďaka a bola si pri prepichovani osobne ? Alebo ako to prebieha, dam im náušnice a potom mi ju prinesú uz s nausnicami na ušiach ?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
15. nov 2021

Davala som prepichnut v porodnici v Trnave bezne to nerobia ale mala som to vybavene.myslim ze neni problem poziadat nejalu sestricku.ja som nachystala kavicku a cokoladu peniaze viem ze neberu..nausnice som mala namocene v skumavke v liehu uz ked som odchadzala do porodnice minimalne 48h by ale malo.stacit a tiez treba mat pripravenu capicku co sa zavazuje a obopina uska.robi sa to v den prepustenia.zobrali malu s nausnicami odviezli usi prepichli dali capicu a potom priviezli hucala jak sirena pocula som ju az na izbu.doma som jej to prebehla parkrat repikom ked som jej cistila pupok..usi ma prepichnute krasne rovnako ani vysoko ani nizko a hlavne som ju netrapila neskor.

mirka438
15. nov 2021

Mojej prepichli ked nas uz prepustili, kym prisiel manzel po nas..ze to nemozu robit detickam kym niesu prepustene. Platila som rovno sestricke ked mi ju doniesla naspat s prepichnutymi uskami. Stale spiacu. Asi 9€ ci kolko. Oblecena uz bola aj vsetko, pripravena na odchod. Nausnice mali byt namocene v liehu den alebo dva to si uz presne nepamatam

autor
15. nov 2021

Ďakujem za reakcie 💖 Aj ked budú nausky úplne nové aj tak ich dam do liehu ano?

cloviecka
15. nov 2021

Musí to byť len lieh? Nejaká klasická dezinfekcia nie?

aschkimka
15. nov 2021

prepáčte, ja sa čudujem že to niekde ešte vôbec robia...doktorka nám povedala že sa odporúča az po prvom očkovaní, hlavne na tetanus a tu v okolo TN to skoro žiadna pani nespraví až po Tom prvom očkovaní, my sme dali dcérke až v 9m, čo má za sebou už 2 očkovania a v pohode (samozrejme nastrelenim bez hucania)....ale nechcem tu nikoho haniť, to je len môj názor 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
15. nov 2021

@aschkimka Presne tak,aj my sme dali našej až po pol roku,keď už bola zaočkovana. Tak nám to povedala doktorka.

aschkimka
15. nov 2021

@beata_k kvôli tetanusu, keby náhodou tie ihly boli zle vydezinfikovane

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aschkimka
15. nov 2021

@beata_k celkovo nám povedala, že imunita dieťaťa už bude plno naštartovana...akoze ja som sa zatiaľ stretla aj tu v okolí, že deťom mojich kamarátiek panie prestrelili až po 4 mesiaci...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz