Prehodený denný a nočný spánok u bábätka

lucka2506
9. aug 2022

Baby prosim vas aj vase deti mali prehodeny spanok? Nieake rady ako ju zase naucit spat v noci? Akoze riadny zabijak toto.

tamarkissova
9. aug 2022

A koľko mesiacov máš staré babo?

zorkahorka
9. aug 2022

Asi mate zly rezim. Ake je babo velke? Kedy spava? Napis viac. Cez den som davala spat v cca tu istu hodinu, poobede posledný spanok max do 18.h. netreba premeskat unavu, lebo bude tak preunavene, ze v noci ti nezaspi.

tamarkissova
9. aug 2022

@lucka2506 môj maly keď mal 7 mesiacov sa normálne zobudil o 2-3 ráno dve tri hodiny bol hore, pretoze mi zaspal večer o 6 🤦🏽‍♀️ skeril sa hral sa a nie a nie spat, trvalo to asi tri dni a potom som ho cez deň nedala spat, dobojovala som to aby vydržal a zaspal večer a už sa to viac nezopakovalo

lucka2506
autor
9. aug 2022

@zorkahorka ma 7 mesiacov, rano sa zobudi o 5-6 potom zaspi o dve hodiny potom po obede ked sa naobeduje zaspi okolo 12-13 a potom okolo 16-17 a spi hodinku aj pol. Teraz mi zaspi okolo 22:00 a zobudila sa dva dni po sebe o 3 rano a nechcela spat a mavame vecer aj problem so zaspavanim a neviem jej tie spanky upravit. Viete mi poradit ako to zlepsit? Dakujem

zuzana2299
9. aug 2022

@lucka2506 https://www.lepsispanokbabatiek.sk/ pozri túto stránku. Majú aj profil na instagrame. Myslím si ze by trebalo upraviť celý režim lebo ti vstáva dosť skoro.

nairia
9. aug 2022

@lucka2506 ten posledny spanok ma zbytocne dlhy si myslim. my sme mali velmi podobnu strukturu a ked mala este 3 spanky, tak ten okolo 16-17 mala len cca 20-30 vynimocne 45min a zaspavala okolo 8 (o 7.15 zacinala vecierka). s rannym vstavanim nepomohlo nic u nas, s tym neporadim. tam sme si zvykli a nejak to neva. vraj pomoze posunut prvy spanok na cca 9tu hodinu. u nas to nezabralo 😅

andreatytler
10. aug 2022

@lucka2506 Podla mna to nemate prehodene. Mate celko dobry rezim.
Nezacala nahodou stvornozkovat? Vela detom sa v tom case strasne pokazi spanok.

ls56
10. aug 2022

Posledny spanok zbytocne dlhy. Dala by som max 40min.

zorkahorka
10. aug 2022

@lucka2506 my sme mali zhruba rovnaky rezim,podla mna je ok. Akurat by som ten treti skratila. Zobudte ho a ulozte skor. Okolo 21.h. mne ked sa v noci budil, vzala som ho k sebe do postele a spala dalej.on potom zaspal tiez. Nie je mu teplo? Inak, moj syn bude mat pomaly 2 roky a tiez sa budi poslwdne dni okolo 3.h. ale ako hovorim. Spim dalej, on zaspi tiez. Pripadne sa napije

zorkahorka
10. aug 2022

@zuzana2299 vela deti tak vstava. Aj moj syn tak vstaval a teraz so mnou drichne do osmej