Prečo dcérka nechce byť s otcom?

gabika1234
8. jan 2012

Ahojte potrebovala by som poradiť :O(( od 4 mesiacov moja dcérka nechce byť u otca , nie to už aj držať na rukách :(( stále chce byť u mna. Manžel sa jej venuje ako sa len dá pomôže i v domácnosti ako sa patrí. Ked ho vidím je mi smutno , že nechce byť unho . Snažíme sa a stále nič. Manžel je z toho smutný... Vie nám niekto poradiť?

eri28
8. jan 2012

skus odist, ked sa da na pol dna treba cez vikend, co sa stane ci bude len plac, alebo pojde k nemu, mozes byt treba u susedy, alebo na telefone, ja nie som mama, sete, mna to len tak napadlo, tak neviem ci je to okej 😉

ivetkab.
8. jan 2012

Dieťa nemôžeš do ničoho nútiť. Ver tomu, že nikto pre ne nie je teraz taký dôležitý ako je mama. Jedna vec je čo chceme my maminky a druhá čo potrebuje dieťa. Ocinko sa s ňou zatiaľ môže maznať aj keď ju máš Ty na rukách. Manželovi vysvetlí, že vy dvaja ste pre ňu a 100% teraz najdôležitejší ľudia na svete. Ono to príde samo. Nenúťte ju, pretože sa môže stať potom pravý opak.

luciferkax
8. jan 2012

Neboj, podrastie, a bude aj ocko... u nás napríklad ku ockovi ide, ale... len v prípade, žče ja ho nechám v postielke, rozplače sa a vtedy je dobrý aj tatík 🙂 a vydrží pri nom dovtedy, kým nevidí mna alebo moju fotku 😉 😉 😉

kkupka
8. jan 2012

moja 6 mesačná tiež veľmi nechce ku ockovi, dosť plače. dúfam, že sa to napraví, ale je to asi moja chyba, lebo ju mám stále pri sebe, vystrájame spolu a moc nechce k nemu.

eaka
8. jan 2012

Ahoj, moja dcéra mala také obdobie, mne na kolenách pri otcovi áno, jemu na kolenách už nie, tiež bol z toho vedľa jak tá jedľa, ale prešlo to, je to proste len také obdobie, do ničoho ju netreba nútiť, ja som si ju vzala k sebe a sama som sa pritúlila k jej otcovi a tak bola v pohode; objímala som ho pred ňou a pod, aby videla, že tatinko je naša láska a nie niekto, koho sa treba báť.. a viac detailov si nepamätám, ale určo to prejde.. 🙂

dari
8. jan 2012

prejde ju to, je v takom veku... a neskor este okolo tych 3rokov neutecies ani na wcko 😀

lulu19
8. jan 2012

@gabika1234
aj moj maly to ma teraz ale vsimla som si len ked som ja nablizku tak nechce byt s ockom ale ked idem prec tak je s mim ho len ked idem do kuchyne sice placka ked mu ho dam ale uz ked ma neviditak je dobre

anjelik2509
8. jan 2012

Ahoj, aj naša máva obdobia, že raz nechce byť u toho, inokedy u toho...treba vydržať, nevzdávať sa, otecko nech sa jej stále venuje ako dosiaľ, alebo si spravte nejakú zábavu všetci traja, ona pochopí, že ju ocko ľúbi a že je s ním sranda...chce to čas a trpezlivosť 😉 držím prsty 🙂

janinah
8. jan 2012

to sa spraví,je to prechodné,ocko nech je pri nej aj naďalej a skúste ju okabátiť-nech si ocko oblečie tvoje použité tričko s tvojou vôňou,možno zaberie 😉

nella1
8. jan 2012

moja dcerka od narodenia chcela byt stale somnou, kdekolvek som sa pohla aj ked bola malinka musela ma mat na ociach vela veci som robila s nou na rukach ale ked som videla ze je spokojna bola som aj ja s tatinom moc tiez nechcela.....ja myslim ze to puto na maminku je predsa vacssie ako s tatom teraz bude mat dva rocky a az teraz vidim ako pomalinky viacej priima tatina ja si myslim ze to chce cas, nic nesilit nechat to prirodzene ten vztah s tatinom vyvinut .este je to malinke babo takze si u nho na 1vom mieste ty maminka 🙂