Precikané oblečenie

2. nov 2021

Prosím vas syn ma rok uz sme vyskúšali skoro fakt všetky plienky momentálne mame pampers active baby a on ich proste v noci precika skoro každú noc ho prezliekam aj 2x :( akoze co mam robiť alebo co mu uz dat aby sa neprecikal??? V noci pije este 1x mlieko takze prebalit ho musim tak ci onak cez den sa neprecika iba v noci

gabika128
2. nov 2021

Asi ti nič nepomôže, pokiaľ bude piť aj v noci, tak musíš prebaliť. U nás sa toto zmenilo, až keď prestal malý v noci piť mlieko, postupne som mu dávala menej a nakoniec sme to vymenili za vodu, ktorej ai už potom len cucol.

katkamatka7
2. nov 2021

Skúsili ste pants, nohavičky? Na noc o číslo väčšie, ako plienky na deň.

enoula
2. nov 2021

Zmenit velkost? Viac utiahnut?

kivi13
2. nov 2021

a nočné pampersky ste skúšali ??
https://www.mall.sk/plienky-pampers-4-9-kg/pamp...

adelkaa9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuliatko18
2. nov 2021

Unnas dlho ficali kolorky night, teraz mu na noc davam babybabysoft a zatial ok. Ked v noci pije mliecko ho vzdy prebalim, pre istotu. Na noc dostava UM 9 odmeriek, takze cika dost Vela.

klaudscha11
2. nov 2021

Asi len poskusat kadejake znacky a velkosti a podla toho zistit, ktore budu vyhovovat. Alebo proste v noci prebalovat.

autor
2. nov 2021

@kivi13 to sme neskúšali mame pampers active pants aky je v tom rozdiel? Medzi denným a nočnými

autor
2. nov 2021

@kivi13 lebo vyzerajú rovnako ako denne len je tam iný obrázok 😂 ale teda neviem asi skúsim

eternity24
2. nov 2021

Nočné plienky su hrubšie a viac sajú, podobne ako dámske vložky denne a nočné…

simca06022011
2. nov 2021

Skor ako zacnu pokusy so znackami plienok? Dobre mu to obliekas, tie gumicky su dobre okolo noh, chrbata, neostavaju tie "volaniky" okolo noh v nutri zastrcene? po tom to zvykne vytiect. Dobru velkost ma? nie su mu velke/male? Skuste ho dat vecer skor vycikat. Moj brat sa napr. vedel precikat, lebo mu pimpisa nechavali dohora a nestihlo sa mu to "vsat", proste to pretieklo vrchom plienk a plienka skoro sucha... (na to mama prisla :D), neviem teda ci je to rpavidlo... inak kolkrat mala moja dcera stokilovu plienku, studenu rano, ale nikdy jej to nepretieklo.

henka123123
2. nov 2021

Ahoj u nas tiez bol toto problem moj pije este v nkci vodu..kupila som pampers active baby 4+ nocne a odvtedy je v suchu 12 hodin..neprebalujem v noci

evaachesa
2. nov 2021

Nemáte malé alebo veľmi veľké plienky? Tie volániky okolo nožičiek treba vždy napraviť... nenechať ich zastrčené, ale akoby vytiahnuť a pipika nasmerovať dole 😄

dadulamamula
2. nov 2021

Moje deti vždy pili v noci a neprecikali sa.. Nie je pechladnuty keď veľa cika? Alebo mu častejšie treba meniť plienku

maximilie
2. nov 2021

Ja si tiež myslím, že máte nesprávnu veľkosť. Aj moja pila celú noc a ráno mala 10kilovu plienku.... takú nacikanu a ťažkú, ale ani raz sa neprecikala. Väčšinou sme mali väčšie čísla, ako podľa tej váhy co písalo na obale. Tuším mala 10kg (dcéra 😅, nie plienka) a dávala som jej veľkosť 5.

hennyinnsbruck
2. nov 2021

Nema ich velke?

hipuska
2. nov 2021

Mne to tiež robil syn. Má 11 kg a prešli sme na plienky c.6. a tiež som si všimla, že mu ich zle dávala. Pindur bol v hornej časti plienky a na chrbte bolo plienky veľa a na predu malo. Tak som mu medzi nohami nechavala tu plienku trčať. (Akoby tie nohavice "nasieracky". Nikdy som nevedela ako sa volajú)

autor
2. nov 2021

Ďakujem dievčatá skúsila som kúpiť tieto

nikpa
2. nov 2021

Základ je dobre zvolená veľkosť plienky, Pampersky zrovna patria k tým užším plienkam, naši ich tiež vždy precikali. Lepšie na noc boli baby love alebo Lidl lupilu tie sú široké a majú väčší záber keď ich do nich zabalis. No a nezabudni mu pipika ukladať smerom dolu v plienke.

ckatka
2. nov 2021

Chlapci v noci majú ten "problém", že občas majú erekciu, pindik zostane hore a potom pri ďalšom cikani si proste nacika hore. Navyše keď sa otočí na bruško, moč veľmi jednoducho pretečie.
My sme mali nepremokavé plachty celý čas.
Co sa plienok týka, celu noc nám vydržia len babybaby soft alebo z DM babylove ale tie s pluskom. Cize ak nosí päťky, kúp 5+. A treba to naozaj zodpovedne zabaliť (nie stiahnuť tak aby sa mu odkrvili nohy...ale pekne povystierat a uhladit). A keď ozaj nič nepomôže, tak na vašu normálnu plienku, natiahnuť ešte nejakú pants o dve čísla väčšiu 😉

autor
2. nov 2021

Snáď pomôžu áno pipik som mu davala smerom dole 4ky mu u boli tesne cez stehienka nakoľko je to pucko 😂 tak me 5ky a su mu akurát no skúsim tieto nočné teda dakujem za rady

sono2
2. nov 2021

Bože tie sú najhoršie.
Ja som dávala jedine na noc tie pemium. Daj kľudne o číslo väčšie. Dcéra mala koľkokrát kvantum a to myslím doslova.
Nikdy nebola mokrá. Raz mi spadla do vody už neviem čo či na kúpalisku sme boli zo spánku šla hneď do bazéna a teda ta plienka dokáže vypiť. Toto boli pre mňa najlepšie plienky, fakt bolo aj dieťa v suchu iné som nekupovala

callisia
2. nov 2021

U nás vedú pampers premium care. Vyskúšala som aj bobilo a baby baby soft ale tie obe viac x za sebou pretiekli. Tak som sa vždy vrátila k ppc. V noci neprebaľujem. Okolo polnoci je ešte suchý a budí sa až nadránom. Tie premium care pretiekli fakt len výnimočne.

brigib
3. nov 2021

my tiez mame pampersky premium care od narodenia, tusim 2-3x precikala ked mala viac tekutin vecer pred spanim.
ja jej nedavam mlieko v noci, plienky ma rano plnu, ale neprecika. zvyknem ju prebalovata ale kvoli tomu aby bola suchej plienke.
ak nebudes davat v noci mlieko tak isto vydrzi plienkamdo rana. skus nedat.
mne sa ked zobudi prilahnem si knej a drzim jej ruku a zaspi spat behom 1-2min.
ja mam postielku tesne pri posteli a z jednej strany mam zlozenu bocnicu takto je pri mne ale nie mojej posteli.

callisia
3. nov 2021

@brigib ja, kebyže v noci ten raz čo si ešte pýta mu nedám mlieko, tak sa tak prebudí, že vreští akoby ho z kože drali. Úplný nerv chytí. Vyskúšala som 😁😁

brigib
4. nov 2021

@callisia prvy noc aj ona tak mala, druhu uz nie ☺️
ja som tiez nevedela vydrzat a manzel povedal ze staci, ze uz aj ok chce spat. tak jednu noc prespal s muzom a odvtedy spi.
ja som kojila az potom ako jednu noc spala s manzelom tak odvtedy flasku chce