Prechádzka s novorodencom v zime

17. sep 2024

Ahojte som prvo rodička a tak hľadám rady. Ak bábätko dám do zimného overalu tak do kočíka potrebujem este niečo? Fusak? Alebo deku do vaničky?

85miska
17. sep 2024

Ja som mala syna narodeného v novembri v overaly sle nie taký hrubý zimný. Skôr taký huňaty a mal puncochy a body tepláky a svetrik a vo fusaku.

2ivana5
17. sep 2024

Ja mám decembrovca, dávala som ho do takého h&m plyšového overalu (pod tým mal len leginky, tričko, ponožky a ) a tak išiel do fusaku

autor
17. sep 2024

Overal takýto mám na myslí . či na neho ešte niečo dávať alebo stačí pod, ako píšete napr ten plyšový overal .

2ivana5
17. sep 2024

Ešte možno tak flisovy overal pod to .. ale neviem nemám skúsenost … ja som nebabušila a syn bol v pohode, nepotil sa a bolo mu teplúčko. Ešte na spodku vaničky som mala hrubú deku

tani777
17. sep 2024

Akoze z mojej skusenosti..narvat tak maleho cloviecika do takeho overalu bolo nad moje sily 😁 ja som mala skvely mega teply fusak z ovcej vlny,cize som baby davala don..len pancuchy,teplejsie ponozky,body a tenky svetrik..ak bolo velmi zima,tak som pridala leginky a hrubsi svetrik..ale moje neznasali teplo..jedna oktobrova,druha septembrova

andrea_82
17. sep 2024

My mame decembroveho, davala som body, svetrik, klasicku perinku a fusak.

maryetta
17. sep 2024

Ja mam poslednu januarovu. Mala na sebe body. Pancusky. Tenky overal-plysovy a tak do hrubeho fusaku. Ale tak my sme na kysuciach. Zalezi od samotneho pocasia. V zime moze byt +10 ale aj -5. Do chladnejsieho pocasia sa s novorodencom neodporuca ist von.

biglovemom
17. sep 2024

Plysovy overal a fusak mala

Taky ten hruby overal mala ked chodila- a vtedy bez fusaku a dekou zakryta bola

taktotedanie
17. sep 2024

Davala som hunateho medvedika a fusak

lucia13022023
17. sep 2024

Tento overal co si poslala nie je podľa mňa vhodný pre novorodenca. Je dobrý taky mackovy overal a na to fusak. Pod to body a leginky

luliu
17. sep 2024

V kocíku najlepšie fusak. Dcéra milovala spať vonku - niekedy prespala vonku 4 hodiny - musí byť babo v teple a ležať pohodlne

kiki68
17. sep 2024

Dobre je dat do fusaku. Za mna teda. Zalezi aku mate zimu

magdalenal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
17. sep 2024

dávala som bábo do perinky.... perinka, fusak a do kočíka...
2 deti v januári, a jedno vo febr.

luxus10
17. sep 2024

vies co, autorka, kup si oteplovacky, bundu, oblec sa, a na hodinu si lahni takto oblecena na lavicku vonku ked mrzne...potom nam napis ake to bolo...potom budes vediet, co mas dat dietatu, ktore este nema, a dlhsie mat nebude vlastnu termoregulaciu...

anavixy
17. sep 2024

Urcite zimny fusak a do toho overal, ale nie takyto do snehu. Nieco makke jemne, ako ti tu uz pisu, hunate plysove 🙃