Pozvánka na krst

valeria7
22. aug 2018

Ahojte. Potrebujem poradiť, prosím Vás kde by mi čím skorej spravili pozvánky na krst aj s fotkou.
Najlepšie do utorka.
Ďakujem pekne.
Bratislava,Senec, Dunajska Streda, Šamorín. =) najlepšie

marlenka222
22. aug 2018

@valeria7 mimo tvojej otazky- a to je na co dobre? Penaze daj radsej babu na nieco co potrebuje. Ved sa to da jednoducho-zodvihnes telefon,vytukas cislo,pokecas pozves a je to;) ale asi som total staromodna po 2 detoch a krste do 10ludi.

zuzanka.zuzu
22. aug 2018

@valeria7 faxcopy ak nie si uplna lemra a nieco si vies vizualne navrhnut, fyzicku potlac urobia oni a zvycajne na pockanie.
ak nie si graficky zrucna alebo to chces uplne bez starosti tak napis tim co robia aj svadobne oznamka, teraz by uz mali mat volno lebo je svadbove obdobie a tito uz pozvanky maju 🙂

julma
22. aug 2018

nooo ja som tiez konzerva, krstime rano pri prvej sv.omsi, manzelova rodina aj tak nevie o co ide, takze ti sa pridu iba naobedovat, tomu rozumeju a tak sme vsetci strasne spokojni v uzkom kruhu rodiny

vlasica19
22. aug 2018

To tam budete mat tolko ludi, ze nezvladate pozvat ludi ustne? Aspon cez telefon?

valeria7
autor
22. aug 2018

Prosila som o radu ... nie o váše múdrosti. A ano budeme tam mat 40 ludi. A niektorí mi žijú aj v zahraničí. Je to náhodou pekná spomienka

tova
23. aug 2018

@valeria7 v Mirosoft worde si sprav.. Jednoducho si zvol styl pisma, a vloz fotku. Mozes vytlacit aj na obycajny papier a obstrihni to s ozdobnymi noznicami, alebo vytlac pozvanku na biely papier, vystihni pod to o pol cm. vaci ruzovy papier a nalep biely na ruzovy , k tomu zo suzky , motuza sprav maslu. pozri si obrazky na google je vela jednoduchych napadov.

elaela23
23. aug 2018

Ja som si robila sama a dala len tlacit ako fotku na počkanie.napisala som si vers,zadala co kedy kde o kolkej dala na USB a vo foto vytlacila.

marlenka222
23. aug 2018

@valeria7 hej mudrosti... A kostol a dalsie obrady budu nasledova o 9 rokov pri 1.sv.prijimani malickeho
A teraz do mna :D

sasesoe
23. aug 2018

@valeria7 canva. Super online nastroj, potom ulozis v ako obrazok al pdf a das vytlacit. Pripadne vytlaci sama a polep viac papierov + masla ako uz bolo navrhovane

ujaju
23. aug 2018

skús canvu 🙂 chvíľku bude trvať kým si s tým budeš vedieť poradiť ale potom sa tam dajú veľmi pekne pozvánky robiť, aj svadobné si v tom robia

martinenka886
23. aug 2018

@valeria7 to budete mat na krste tolko ludi, ze potrebujes na to pozvanky ? Za mna zbytocna vec, jednoduchejsie a aj rychlejsie bude ked zdvihnes telefon a tych ludi obvolas. 🙂 🙂

fokuska
23. aug 2018

Nepytala sa ci treba pozvanky 😃 😃 Uz je rozhodnuta, ze ano, tak asi na to ma dovody. Pytala sa kde jej ich rychlo urobia.

Aj na svadbu sa robia pozvanky a je to pre krestanov jedna zo sviatosti, rovnako ako krst.

drobcek26l
23. aug 2018

@valeria7 ja si robievam cez Fotojet, tam si nastavis koláž, dáš si tam fotku, pridas text a dozdobiš.
Potom hocikde vytlačiš ako fotku a hotovo

drobcek26l
23. aug 2018

Inak baby rypalky. Syn mal teraz 6 rokov a robila som 10ks pozvánok pre ľudí s ktorými sme bežne v kontakte. Myslím ze to potešilo tak kľudne si rypnite aj do mna

zuzzuzi909
23. aug 2018

@drobcek26l preco by sme si mali rypnut??? kvoli veku? teraz je to celkom bezne, ze sa deti nekrstia hned po narodeni, mozno je taka doba

drobcek26l
23. aug 2018

@valeria7 toto som teraz robila synovi je to fakt rýchle. Ak chceš pošli mi foto, text, urobím ti

drobcek26l
23. aug 2018

@zuzzuzi909 nieee rýpu tu ze naco treba pozvánku, no veď preto lebo chce,....

denka259
23. aug 2018

@valeria7 Vyrob si vo photoshope a rozposli rodine emailom. Tak sme to robili my. Posielam nasu pozvanku na inspiraciu ;)

valeria7
autor
23. aug 2018

denka259 krasne taketo nieco sme aj chceli...

tova
23. aug 2018

@denka259 a cas ste zabudli nie? 🙂

elistek13
24. aug 2018

@denka259 toto je velmi pekne. Babatko na fotke je vasa dcerka ? 🙂 Chcem tiez take fotky ked sa narodi moje dieta 🙂

marsella_22
24. aug 2018

@valeria7 Ak by ste potrebovali, môžem Vám s tým pomôcť. Tiež som na materskej a baví ma pracovať v grafických programoch. Malej sme síce na krst pozvánku nerobili, ale naposledy som si robila promočné oznámenie aj s fotkou 🙃.

alexa21
24. aug 2018

@denka259 naadhernee

alexa21
24. aug 2018

@valeria7 ja som sama dcerke robila ku 1 rociku.
Je to cez asi 3 aplikacie.ono ale pri tlaci to uz take pekne nebolo znizila sa kvalita.
Nabudice doladime😁

denka259
24. aug 2018

@tova presne 😂😂😂😂 na čas sme zabudli, dodatočne sme posielali druhý mail. Robila som to narýchlo neskoro večer

denka259
24. aug 2018

@elistek13 áno, to je naša dcerka ❤️ Fotili sme ju keď mala dva týždne. Zarezervujte si termín už teraz, aby mal fotograf voľný termin

denka259
24. aug 2018

@alexa21 ďakujem 🙂

zuzzuzi909
28. aug 2018

@drobcek26l aha, tak taky ludia tu vzdy boli a aj vzdy budu, ktory su potrebuju do niekoho rypnut 🙂

ahahi
1. apr 2022

@denka259 No neviem co na toto napisat... ked uz kradnem niekoho robotu aspon sa tym verejne neprezentujem :(