Posteľ pre 1,5 ročné dieťa

korenicka87
7. nov 2017

Ahojte, veľmi by som potrebovala radu ohľadne kúpy detskej postele. Dcérka má teraz 18 mesiacov a potrebujeme ju dať už do väčšej postele, lebo v máji bude v jej terajšej postieľke nový člen rodiny 🙂
Chcem kúpiť posteľ rozmerov 200x90, lebo taký máme matrac k dispozícii. Najlepšie asi aj s prístelkou a zásuvkou. Obávam sa avšak zábrany - všetky mi prídu strašne krátke, najčastejšie tak na pol dlžky postele. Dcérka sa prevaľuje zo strany na stranu a ja sa bojím, že by vypadla. Mohli by ste mi, prosím, poradiť, prípadne odfotiť alebo poslať link, kde ste kupovali takým drobcom postele a aké máte skúsenosti aj s menšou zábranou? Ďakujem pekne 🙂

dominika6
7. nov 2017

@korenicka87 zábrana musí byť iba do polky..ako by potom zliezala dole z postele

korenicka87
autor
7. nov 2017

@dominika6 Ja si myslím, že tak, ako sa zlieza z poschodovej postele. Niekde som našla, že veľkosť zábrany sa mení ajs veľkosťou postele, no už to neviem nájsť.

katka1416
7. nov 2017

Ja som toto riesila minuly rok a nakoniec sme mali dve postielky 😉 bala som sa dat ju do postele. Mladsia v postielke ani nespavala lebo ju kojim tak spava somnou v posteli,tak sme nakoniec nedavno kupili poschodovu postel a postielky sme zrusili a mame pokoj😉

dominika6
7. nov 2017

@korenicka87 tá zábrana stačí..ved v 1/3 leží a zábrana je dlhá 1m..zas tam nemusí byť ako v klietke..nič sa jej nestane

nika898
7. nov 2017

@korenicka87 mi to budeme riesit poschodovou postelou so schodikmi s tym ze spodna postel bude 120 cize dost siroka a samozrejme mam aj zabranu a ked so mnou syn spaval na obed v posteli tak sa tiez prehadzoval ale uplne v pohode zabrana stacila. No ja budem mat druhe najprv v koliske takze syncek bude mat uz viac ako 2 roky ked ho dam do velkej postele 🙂

lavieenrose
7. nov 2017

ja mam dceru vo februari ma dva roky a postielku sa nechytam rusit vobec lebo uspavanie by bol horor asi tak milionkrat by z postele usla...stale zaspava tak ze sa mota mota a zaspi...vecer ju hladkam po tvaricke..ale to viem ze keby je na inej posteli behom sekundy ujde...a ked pride druhe zaobstarame druhu postielku ..mame ikea postielku ta sa da rozlozit na obycajnu postielku..

korenicka87
autor
7. nov 2017

@katka1416 aj nad takou variantou som rozmýšľala, no na to by sme potrebovali kúpiť ďalší malý matrac.... a zohnať niekde postieľku, kde by sa dali aspon tyčky vytiahnuť...

katka1416
7. nov 2017

@korenicka87 ja som druhu postielku kupovala na bazari aj s matracom,novym, vyskusajte pokukat 😉

1989lenka
7. nov 2017

Sú aj dlhšie zábrany na posteľ, 150cm

lindusss2016
7. nov 2017

Ja mam dceru v rovnakom veku, prave prerabame izbu a mam vyhliadnutu postel na chyzka.sk tam maju sice zabrany toez do polky, ale daju sa kupit dve a je to vlastne na celu. Teda nvm, ci je ta moznost u vsetkych posteli, ale u niektorych ano. A tiez som pozerala postele spristelkou aj uloznym priestorom, pristelka ma aj rost ako plnohodnotna postel, vyzeraju dobre takto na obrazkoch, su to postele z borovicoveho dreva, skus pozriet, ale osobnu skusenost nemam

lindusss2016
7. nov 2017

Pardon, oprava, je to chyza.sk

lindusss2016
7. nov 2017

Aha, uz som aj nasla na MK diskusiu o tej chyzi, zevraj su to smejdy, tak prehodnotim aj ja tu kupu. No ale podstata ostava rovnaka, ze by sa mala dat objednat zabrana navyse, aby vlastne bola na celu postel

katulienkax
7. nov 2017
jukov
7. nov 2017

my sme si objednali takúto (pod stromček) pre dvojročného https://www.modrykonik.sk/market/detske-postiel...

radulienqaaa
7. nov 2017

My sme v lete malemu kupili uz velku postel, v lete mal 1,5. Sice som vstavala kazdu chvilku a kontrolovala, ale stale mal matrac vedla postele, lebo tiez sa prehadzoval dost. Bude mat v jamuari dva rocky a uz sa vobec tak neprehadzuje v posteli. Pekne na mieste kde je zabrana sa len otaca.

lindusss2016
7. nov 2017

@radulienqaaa mozem sa spytat, odkial tu postel mate?

lindusss2016
7. nov 2017

@jukov
Ta je krasna, aka je kvalita? Ste s nou spokojni?

jukov
7. nov 2017

@lindusss2016 ešte ju nemáme, príde pod stromček, len ju budeme mať vo farbe smrek, objednali cez tú stránku, čo som sem hodila slavka336

vikinka202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikinka202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasenka352014
12. okt 2018

Ja mam v tej medzere kde uz nie je zabrana taký dlhy tehotenský vankus

mareri
10. dec 2018

alebo nejaku princeznovsku postel, na stenu peknu lampu a obliečky.Kam chodite nakupovat takyto nabytok a bytove doplnky?