Poruchy spánku, plač a nočné mory 6 ročného syna

sasena033
28. feb 2015

Maminy potrebujem radu , pomoc mozno sa tu najde aj odbornik . Syn 6r zacal posledne 3 tyzdne strasne zle spat zacal sa velmi bat nechce ist vecer spat je schopny cakat aj do 22,00 na nas kym pojdeme aby isiel snami a to chodi inak o 20,00 spavat , je nauceny od mala ze si k nemu lahneme a pockame kym zaspi vo svojej izbe spava od 3r.vsetko ok obcas k nam v noci prisiel a ostal u nas no posledne tyzdne je to strasne zaspi a po pol hodine zacne plakat, kricat nieco sa mu sniva ma otvorene oci no dlho trva kym ho preberiem ak ho nepreberiem len utisim beham k nemu kazdu pol hodinu ked ma uz vnima tak uz neche zaspat boji sa ☹ vezmem ho ku nam a tam pekne spi do rana pytala som s ana skolku ci nema nejaky problem alebo co sa deje , akurat z neho vyslo ze sa boji cudzich ludi uja ze serialu Kobra 11 ten obcas kukol ☹ snazim sa obmedzit telku, obcas si zahra hru na telefone ale ziadne strielacky ani nic , boji sa uz tak ze pocas dna ma kontroluje ked ma nevidi krici kde som aby som sa ozvala , neviem ci mam pockat alebo vyhladat odbornika , obcas plakal zo sna raz za cas no toto je neunosne ...

muchacc
28. feb 2015

@sasena033 nenastrašil ho niekto niečim???

sasena033
autor
28. feb 2015

@muchacc nie neviem o tom ono to totiz zacalo ked bola doma 6 tyzdnov lebo bol chory takze ai do skolky nechodil v tom case ako ked neposlucha tak ma trest ist do izby a byt tam kym sa neukludni ale to u nas fungovalo nemal s tym problem no teraz ked mu poviem do izby alebo ze je jedovaty ze ostane doma to si nevidela taky cirkus je schopny vyskocit z okna a prepchat sa cez mysaciu dierku aby neostal doma sam

muchacc
28. feb 2015

@sasena033 známa malá podobný problém ale nakoniec ju v škôlke deti nastrašili 😒 ale toto netuším a nepýtali ste sa ho čoho sa bojí??? Alebo chytiť ho za ruku a pod mi ukázať ???

espanka
28. feb 2015

Moze ale aj nemusi to byt aj tzv. Spankova paralyza

david93
28. feb 2015

netrestať ho tým, že by ste ho nechávali samého niekde zavretého, v tomto veku deti nevedia rozlíšiť fantáziu od reality, asi by som zašla za psychológom, oni vedia veľmi dobre pomôcť s nočnými morami