Poradíte ohľadom spánku 9 mesačného dievčatka?

maznacik40
11. jan 2014

Potrebujem poradiť moja malá má 9m vždy pekne večer zaspávala , v noci sa budí ako kedy 2-3krát ale teraz večer tak reve aj 3hod. nič ju neutíši vidno na nej že je unavená ale ani za to spať ani taká poloha ani taká ani lopta nepomáha , už druhý večer je taká nikdy mi to nerobila ,ďakujem

luba28
11. jan 2014

zubky,alebo uska?????

evka.flora
11. jan 2014

aj ja mam 9 mesacneho synceka a je zly ako nikdy, v noci vzdy dobre spal aj zaspaval sam a teraz celu noc vyrusuje,place, stale sa budi, hemzi, je nepokojny, ma aj teploty..isto tie zubky.

nikusssik
11. jan 2014

zubky...naša to robí tiež, už má štyri von, ale tie, pre ktoré plače aktuálne uvidíme tak o 2 týždne...nám to trvalo dva dni, potom už bola noc dobrá, ale vidno na nej, že je troška mrzutejšia, ale cez deň to dieťatko akosi nevníma,hrá sa a všetko je ok...ale večer sa začne hemžiť v posteli, nemože sa uložiť a asi ju aj skôr niečo zobudí...ale naša neplače vkuse, ale budí sa často...ak jej idú zúbky, tak to je bolesť, treba skúsiť nurofen sirup, aspon polovičnú dávku, pokiaľ nemá teploty...nám to poradila lekárka a raz keď malá veľmi kričala tak to pomohlo a vyspala sa dobre...