Poradíte ohľadom spánku 8 mesačného dievčatka?

maznacik40
20. nov 2013

Chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť moja malinká pekne spávala kým sme v auguste neboli očkovať , potom začala hrôza a stále trvá v stávame aj 3krát , stalo sa to niekomu dokedy to trvalo kým sa to vrátilo do starých koľají , ďakujem 🙂

xlucia
20. nov 2013

u nas to trvalo cele mesiace, kym som syna nedala doporiadku

lenuliklenka
20. nov 2013

Ono to nemmuselo byt ani tím očkovaním...Ono sa hovroí že dieta o 6-9 mesiacov prechadza takím obdobím...náš malí bude mat 8 mesiacov začalo mu to v 7 dovtedy bolo všetko v pohode pekne spinkal no potom sa stalo to čo tebe a teraz mu to už prechádza...može to byt aj tím že jej idú zúbky ...má už zúbky ? nášmu teraz pred voma dnami vyšiel prvý a je všetko v poriadku zatial...

inviav
21. nov 2013

Tiež si myslím, že to očkovaním nemuselo byť. Detičky sa v tomto veku budia buď preto, že majú strach z odlúčnia, zlý sníček, smäd alebo aj hlad (viac sa totižto aj hýbu a keď cez deň málo spapá, musí to dohnať niekedy aj v noci). Raz to isto prejde 😉

kikuska8
26. nov 2013

moj nazor je, ze to mohlo byt a asi aj je sposobene ockovanim... skuste si precitat pribalovy letak k vakcinam a neziaduce ucinky.