Pomóc! Môje 10 mesačé dieťa nespí

nadaa1
15. feb 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať či má niekto problém s baby moja má 10 mesiacou a má problém zaspať cez deň i v noci skoro vôbec nespí keď ide spať vždy kričí plače nechce byť v postielke vždy sa budí spí len 15min. a keď príde noc idem ju vždy uložiť o 20:00 vždy kričí reve nechce spať až do 22:00 -22:30 až vtedy zaspí spí pol hodiny a zase plače ccca 1 hodinu a potom zaspí na pol hod. zase plače som vyčerpaná neviem čo mám robiť poradťe ďakujem

lubik87
15. feb 2019

@nadaa1 ako papa ? Neboli ju bruško nemá zápchy hnačky negrcka ? Skúšala si s ňou v posteli ? Prípadne daj ju späť do kočíka ...moja.napr inde večer nezaspím ..z postieľky vylieza von takže večer o 18/19 do kočíka s mliekom a potom.o nejakej pol 21 ju prenasam.do postieľky..obed spáva celý v kočíku.....

nevludna
15. feb 2019

@nadaa1 co tak ju uspavat pri sebe? V satke, v posteli. Proste byt pri nej

monuska1111
15. feb 2019

mali sme tento problém,dokým sme nedali preč zábranu na postielke a pritlačili sme ju k manželskej a ležim pri nom kym nezaspi odvtedy sme všetci vyspatý

nadaa1
autor
15. feb 2019

@nadaa1papa mliečko polievku vlastne zje všetko ona je jedáčik skúšala som v posteli že spolu zaspíme so začiatku dobre teraz nefunguje už potom ju už zoberem na ruky a tak ju hojdám ale aj tak kričís rukami stále niečo robí vlasy si chytá aj cumel migá sa jak taka ryba fakt 😥 potom zaspí ale len na krátko 😯☹

kukucka100
15. feb 2019

@nadaa1 moja toto robila do troch rokov. Nepomohlo nič. Absolútne nič. Teraz má osem a cez víkend ju musím o desiatej budiť lebo by ho celý prespala.

jessicai
18. feb 2019

Moje dve dcerky to tiez robili do troch rokov. Neskor asi tak do 3.5 roka sa budili v noci asi 4x a pytali si cajik. Prezila som to avsak velmi som pribrala, kedze som jedla aj v noci. Jeom a sladkym som si ukludnovala nervy.

kasokri
20. feb 2019

Jednoducho musiš vydržat. Aj ja som to tak mala. V živote som nemala take kruhy pod očami ako vtedy. Aj mlieko som stratila kvôli únave. popros o pomoc rodinu aby si si aspon trochu oddychla.