Pomáha červená šnúrka na zápästí bábätka?

gabikacentrum
27. mar 2016

ako sa pouziva cervena snurka pomaha to proti urieknutiu a na ktoru rucku sa uviazuje mate s tim niekto skusenosti chcem to dat dcere ma 6 mesiacov strasne je nepokojna len krici nevie zaspat to uz od druheho mesiaca je taka a stale sa nanu lepia aj choroby vzdy daco uz so stoho zufla tak chcem skusit aj tu cervenu snurku

pribinak
27. mar 2016

Povery, povery, povery

Fakt si myslis, ze nejaka šnúrka urobi zazrak?

koniarova
27. mar 2016

Neverím na červené stužky ani na urieknutia.

tana85
27. mar 2016

dava sa na lavu ruku a hned potom zacni riesit ci nema nejaky zdravotny problem, vsimaj si pri akych prilezitostiach je taka, ci to suvisi s jedlom, ci jej nieco nechyba, opytaj sa aj viacerych pediatrov, co by to mohlo byt...lebo snurka je fajn, daj jej ju ak chces, ale tam bude vo veci nieco ine (reakcia na vigantol?)

gabikacentrum
autor
27. mar 2016

ja na tie cervene snurky ale ked furt mame dajaky problem tak so uz myslela ci to nepomoze uz so zufala tak preto

koniarova
27. mar 2016

@gabikacentrum Niektoré detičky sú proste také. Od narodenia náročné. Neboj, to prejde.

pribinak
27. mar 2016

ake mate problémy? Máva horúčky? Neprospieva? Nepribera? Je nervózne babo zo zubov? Je akčná, spoločenská a nechce byt sama v posietielke?

gabikacentrum
autor
27. mar 2016

@tana85 ten uz nedavame davame od jamensonu d ja ze jej idu zubky lebo vsetko nervozne kuse ale zeby od druheho mesiaca a zub nikde lebo tooo maod druheho mesiaca tak dlho to moze trvat

lubkavargova1
27. mar 2016

@gabikacentrum na lavu ruku a najlepsie je ked si ju sama matka viaze..alebo ked ju viaze niekto iny (teda uzlickova) a chcete mat istotu ocistenia tak sa dava na 24 hodin do soli (nie mokra). Len tak sa polozi, zakryje a odlozi na tmave miesto.

Ale je to na vas ci tomu verite alebo nie...ja verim len veciam, ktore viem logicky zdovodnit...ale zazila som veci ktore jednoducho nevysvetlim a preto mam respekt pred tym...inymi slovami nepiplem sa vtom viac, neriesim/nehasim co ma nepali...

mima4
27. mar 2016

@gabikacentrum

áno, pomáha, pomáha v nedovere Boha a v dovere demonickych síl. Dietatu otváras dvere ktoré je nebezpečné otávarat a moze sa to prejaviť v jeho zivote v pohode aj neskor, napr v dospelosti, co sa tyka vztahov, zdravia, psychiky....

...preto dnes mnohí ludia musia vyznávať Bohu hriechy svojich rodicov a teda okultizmus.

krajcikovad
27. mar 2016

Niektoré ma tu teraz "ukamenuju", skús čistec... Tiež moc neverím na tieto veci, ale nám to pomáha a urieknutie nemusí byť myslené v zlom, nám býva z očí od dvoch pani, ktoré vôbec nepozerajú spatno, proste ich moje dcéry nemusia....taaak a teraz sa do mňa pustite 😀

pribinak
27. mar 2016

@gabikacentrum co hovori pediatrička? Dojčís? Vyhovuje jej napr UM?

juhseverzapad
27. mar 2016

Ak má modré oči, tak áno.

gabikacentrum
autor
27. mar 2016

@pribinak tak ona je velmy vnymava vseto ju zaoujima ona n chvilu sa pohra a uz chce nieco ine a hlavne na ruky a chodyt a obzerat tak teraz sme sice nachladeny cela rodinka ale ona je vzdy taka ona nie ze place strasne krici a fkuse musim bit pri nej

pribinak
27. mar 2016

@krajcikovad prídi vyliečiť tym zázrakom môjho šéfa, ked ma svoj den, tak je Jak satan, dame ti s kolegyňou pol výplaty ;)))))

pribinak
27. mar 2016

@gabikacentrum nirmalne živé dieta, co je prirodzene zvedavé, bud rada, co by si chcela, aby ticho pozerala do plafonu a ani nereagovala na tvoj hlas?

lubkavargova1
27. mar 2016

@pribinak zenaty??? 😀 😀

katkakovac
27. mar 2016

Deti vedia velmi skoro zacat z rodicmi manipulovat. Vsimla si, ze ked mrnci a place, tak reagujes. Ma pol roka a to uz je cas na zavadzanie rezimov spanku a ako takej vychovy. Na zaspavanie ti pomoze precitat a zaviest do praxe kniha Kazde dieta moze dobre spat. Na to ostatne pomoze sledovat dieta a hladat priciny, preco je nervozna. Cervene snurky som skusala aj ja, potom som sa na to vykaslala a zacala si svoje dieta viac vsimat. Spokojne dieta neplace, treba hladat dovody, preco place. Nas sa nerad kupal, ked bol unaveny. Trvalo 2 tyzdne, kym sme na to prisli. A takychto drobnosti bolo milion. Takisto ak bol chory, zvykol si, ze ho viac nosim. Ak som s tym prestala, mrncal a plakal. Tak som sa zacala hrat s nim na zemi na deke. Moj chrbat si oddychol, syn mal moju pozornost a vsetci sme boli spokojni. A k tym cervenym snurkam. Dieta pred inymi ludmi chrani tvoja vnutorna sila a odhodlanie. Ak si neista, okolie ta nahloda hlupostami a ty si pozom nervozna. Gvoje dieta zo vyciti a nevie najst oporu. Tak je tiez nervozne. Skus sa nad tym trosku zamysliet, ci na tom naahodou nebude trochu pravdy...

janinah
27. mar 2016

@krajcikovad čistec je zázračná bylinka a myslím to vážne 😉 kto neveri,nech neverí,kto vie svoje,ten vie....
@gabikacentrum ty si matka a riaď sa svojim materinským inštinktom,pomôž dieťaťu ako chceš/vieš

gabikacentrum
autor
27. mar 2016

@pribinak tak stim UM cakame na vysledky lebo uz som tlacila na pediatricku nech jej zroby testi na intoleranciu laktozy kvoli stolici lebo ju ma zelenu a niekedy sa stane ze nekaka aj 5 dni ako teraz

juhseverzapad
27. mar 2016

@mima4 čo sem trepeš boha? Ten má čo spoločné so šnúrkou? Iba sa pýtam.
@janinah Už som o tom počula a že je to sila. 🙂

gabikacentrum
autor
27. mar 2016

@katkakovac dakujem a pomohla ta snurka alebo nie ci to je len o psychike

sissy27
27. mar 2016

@juhseverzapad všetky deti sa rodia s modrými očami a farba sa ustáli až okolo 1 roka, resp. do 3 rokov...

mima4
27. mar 2016

@juhseverzapad
to ze tym clovek vyjadruje nedoveru Bohuz a vieru v samanizmus, v energie a podobne, ktore su mimo Boha.

ziadna snurka sama o sebe ta neochrani, a ak áno, niečo za tym musi byt a to niečo nie je od Boha, lebo potom by človek nedaval šnúrku ale doveroval Bohu, modlil sa za dieta k nemu...

cervena snurka patri do okultnych praktik a okultizmus je opakom Boha, prinasa nepokoj a zlo...

Tiez moja mamina v tychto veciach zlyhala, ale odpustila som jej.

juhseverzapad
27. mar 2016

@sissy27 Vážne? To som nevedela pri 3 deťoch! Ja som si myslela, že sú poštárove! 😀 😀 Nie, jedná sa o prenikavé modré oči. Krásne, jasné ako obloha. Také dieťa sa veľmi ľahko dá urieknuť.

lavinis
27. mar 2016

ako to, že som sa dožila 36 rokov bez červenej šnúrky? 😀

sissy27
27. mar 2016

@gabikacentrum červená šnúrka neublíži, ale myslím, že ani nepomôže... V prvom rade sa daj dokopy ty ako matka - ak nebudeš v pohode ty, nemôže byť ani tvoje dieťa... Skús zmeniť mlieko alebo premiestniť postieľku, ak máte TV alebo počítač v izbe, kde dieťa spí, tak odstrániť...

juhseverzapad
27. mar 2016

@mima4 😀 😀 😀 😀 A toto myslíš vážne???

mima4
27. mar 2016

@juhseverzapad no pytala si sa, tak som ti odpovedala.

ked ta odpoved nazaujima, nech je akakolvek, tak sa nepytaj.

sissy27
27. mar 2016

@juhseverzapad jasné... Urieknutie... A ešte aj podľa odtieňov... A teraz tú o červenej čiapočke...

priora
27. mar 2016

Ja som zo syna bola zufala 7 mesiacov ci 8 uz ani neviem.,, po tyzdni sa to zacalo ked sme boli doma dala som mu nutrilon a odvtedy horor stale plakal zufala som bola strasne hocico som skusala nic nepomohlo proste muselo to prejst a tak som zavidela mamam co mali kludne deti ale teraz mi to vsetko vynahradza aky bol zly tak jevteraz uzasny 🙂