Poloha bábätka počas spánku

cicamica1980
21. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte,

od akeho veku uz netreba riesit polohu babatka v spanku> od akeho veku nevadi, ked sa pretoci na brusko alebo chrbatik?
nasa ma 5 tyzdnov a troschu sa zacala pohybovat v postielke. rozmyslam nad bezpecnostnymi valcekmi, alebo je to blbost? boim sa ze sa mi pretoci na brusko...
http://www.e-kociky.sk/index.php?413,bezpecnostne-valceky

dakujem za nazory

saska.t
21. mar 2013

@cicamica1980 tak to mas zazracne dieta,ak sa dokaze pretacat v 5 tyz., fyziologicky sa dokazu az okolo 6 mes,

simca06022011
21. mar 2013

@cicamica1980 nepretoci sa ti na brusko... valceky su dobre proti zalezaninam, napolohujes si babo na jeden bok alebo druhy... ja by som skusila zavinovacku, alebo nic... 🙂

varticek
21. mar 2013

Neboj, určite sa sama nepretočí. Polohu v spánku už netreba riešiť vtedy, keď sa bude vedieť sama otočiť, sama si vyberie polohu, v ktorej sa cíti najlepšie.

kompiska
21. mar 2013

neboj sa sama sa ti nepretocí ja mám 5 mesacne babo a v noci sa prehadzuje z chrbatika na bok a naopak este sa mi nepretocila na brusko ale presne tak ked sa ti zacne sama pretacat tak to nechaj tak ona si vyberia ako sa najlepsie cíti ja som skusala napravat ale aj tak sa okamzite vratila do polohy kde jej bolo najlepsie 🙂 🙂

josenka
21. mar 2013

@cicamica1980 Náš sa otočil na bruško, ale hneď sa aj zobudil a dal to jasne najavo 😀 , takže sme to vedeli všetci.

cicamica1980
autor
21. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ok dakujem vam, tak to riesit teda nebudem🙂