Polhodinový spánok 3-týždňového bábätka.

2. apr 2020

Ahojte mamičky, idem si po radu už som zúfalá.. máme doma 3týždňového chlapčeka a už 5 dní ma na nič spánok dovtedy prespinkal pekne 2/3 hodinky ale teraz ma problém zaspinkať a keď zaspí polhodinku maximálne pekne spí potom sa mrví a nie a nie zaspať. Takto to je nonstop od rána do rána viete si asi predstaviť že som nevyspatá a už nevládzem ani v kočíku nechce byť. Do toho spustí neskutočné revy a ja neviem prečo.. kojim, na stravu si dávam bacha. Skúsili sme aj spolu buvinkať no nepomáha. Nepomáha ani zavinovačka je v nej ešte viac nervózny. Príde mi ako keby ho trápila záha alebo vyvratenie mliečka do pusinky lebo počujem a vidim ako prehlta a otvara pusinku no nevyvracia. Po papani si pekne odgrgne... prosím pomoc lebo zošaliem 😫😫

kikidee
2. apr 2020

Vyskusaj ho nosit. V satke, v nosici...

basska_b
2. apr 2020

Toto robí moja 6týždňova, keď ju trápi brucho alebo tlačí kakanie. Pomôže zvisla poloha, prípadne poloha na brušku, keď ti leží na hrudníku a ty si v polosede. Takisto nech nezaspáva hneď po jedle, ale asi hodinu po jedle, keď sa to ukľudni

luba41
2. apr 2020

šatka na nosenie a fungujete tak celý den..

klaudia_k
2. apr 2020

Boli brusko, reflux.
Masirovat, natierat, nahrievat brusko, cvicit s nohami, v tom najhorsom mozes vyskusat rurkovat, ked uz si fakt nebudes vediet dat rady. Na reflux pomaha vyvysit matrac pod hlavickou v postielke. Skus uspavat vo vajicku, tam ma hlavu vyssie, nasej to pomahalo.
Ale v podstate neexistuje nejaky zazrak, treba len skusat a vydrzat. Hlavu hore, ono to prejde ani nebudete vediet ako, pride zase nieco ine a tak, ako s detmi. O par mesiacov sa na tomto uz iba pousmejete, ver mi.

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz