Pobyt v nemocnici s trojtýždňovým bábätkom

darkdarka
1. apr 2019

Ahoj mamičky, nas prvý synček nemá ešte ani tri týždne a už nás museli hospitalizovať kvôli zápalu močových ciest. Sme tu od soboty rána, liečba vyzerá že zaberá, výsledky má stále lepšie, ani nevyzerá drobček že by mal bolesti, ale do piatku si nás tu asi nechajú. Na jednej strane som veľmi rada že máme fajn vyhliadky ale nemôžem si pomôcť a každý deň plačem, snažím sa hovoriť si že to bude o chvíľu všetko ok, ale som na tom skratka psychicky biedne. Keď príde za nami tatino som dokonca aj šťastná,ale hneď ako odíde začnem plakať plačem každú chvíľu
Myslíte že to môže byť popôrodna depresia?doma som žiadne slzave obdobie po pôrode nemala..alebo je to z únavy?

slniecko3108
1. apr 2019

@darkdarka ja si myslím že je strach a únava v jednom. Je prirodzené že sa bojíš o baby... Ja som bola tak isto keď som bola s malinkou v nemocnici... Dobre bude. Hlavne sa treba vyspať..

pehavynostek
1. apr 2019

Ja som tiež stále plakala, keď sme takto boli s malým v nemocnici. A ani nehovorím o tom, aké ťažké bolo, keď nás prevážali do Martina. Je to strach, únava, pocit bezmocnosti, túžba byť doma.... Ale bude dobre a dočkáte sa domácej pohody a zdravia... držím palce

deti95060810
1. apr 2019

stres...

romiada
1. apr 2019

@darkdarka nemocnicne prostredie je depresivne. Podla mna to prejde ked bude maly ok a pustia Vas domov. Podla mna keby si mala popor.depku tak Ta neurobi stastnou navsteva manzela

darkdarka
autor
2. apr 2019

Ďakujem kočky 🌷🌷🌷🌷

evkamotka
3. apr 2019

Podla mna aj hormony, prvy mesiac, mozno aj kusok dlhsie po porode som vela plakala, aj ked bolo vsetko riesitelne a ziadna tragedia. Nastastie je babatku uz lepsie, nema ziadny vazny stav ani diagnozu, to si treba opakovat. Ide jar, uz vas pustia, pojdete sa kocikovat na slniecko, doma... A vsetko bude ovela lepsie ;)

darkdarka
autor
3. apr 2019

@evkamotka 🌸 ďakujem za podporu