Plienky pre ročné dieťa

dominik2795
20. dec 2020

Ahojte mamicky, zvazujem pre bratovho syna kupit plienky zatial ma 3 mesiace ale chcem mu kupit ako rocnemu keby nahodou maju v zasobe teraz. Ake su najlepsie? Vdaa

oblecenie99
20. dec 2020

@dominik2795 No ja som asi nepochopila otázku... 😳 Ma tri mesiace,ale chces mu kúpiť plienky na ročné?To závisí od váhy aj výšky dieťaťa... Môj bude mať rok a najlepšie mu sedia "štvorky",ale už tie s dodatkom "plus". No a značka,tak to sa spýtaj,akú preferujú,lebo toto je veľmi individuálne.

evkamotka
20. dec 2020

Nas ma 11m,je cvalko a nosi lupilu 5. Podla mna su najlepsie. Mnohi si pochvaľujú tie z dmky, tiez su v pohode. Ved si zisti aku pouzivaju znacku a kup 4+ alebo 5ky

enoula
20. dec 2020

Neviem kolko toho chces kúpiť, ale mozes trebars Kupit 2 veľkosti a vybavene.. fajn su kolorky, dm-kacke

amelie2017
20. dec 2020

To maju akoze 9 mesiacov doma skladovat plienky? Nech maju v zasobe? Co zo dna na den prestanu vyrabat? Ak chces kupit plienky, co je za mna totalna blbost, lebo to uz vobec nie je drahy sortiment, tak kup max o cislo vacsie, ako nosi teraz. Mna by vystrelo skladovat doma plienky na tak dlho.

mima172
20. dec 2020

@dominik2795 Toto určite neodporúčam, každému sedia iné plienky a najmä nie vždy rovnaké. Naša ma 7 mesiacov a od narodenia sme zmenili už 2x.

veronikaszabova
20. dec 2020

@dominik2795 a nemal nahodou ten synovec naposledy 5m? Hmm...

denden77
20. dec 2020

dufam, ze ma aspon jednu volnu izbu navyse na ich uskladnenie 😁

ukulela
20. dec 2020

Tak je pravda že aktuálne obchodoch už kúpiš veľké hovno a male prd. Ale neviem ako chceš kúpiť jeden balík za 10 ak sú prémiové tak do 20 eur, tak kupovať o tri čísla väčším plienky naozaj zato nestojí. A ak ich chceš kúpiť viac do zásoby, tak mi majú niekde stáť 4 x100 kusové pakle plienok v byte tak ma šľak trafí. Kúp len aktuálnu veľkosť maximálne plus jedno číslo. A hlavne si značku ktorú používajú. Teda radšej choď dm-ky pre nejakú hračku decku alebo pohárik alebo látkové plienky

lienka353535
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka353535
20. dec 2020

Ak chces kup pampers premium care 4ky by mali sedieť..

kristi0000
20. dec 2020

Každemu dieťatku sadne niečo ine každa matka musi zvažit čo da svojmu dieťatku .
Ja použivam pampers premium care 4 a 5 ky aj pantsy .

dominik2795
autor
20. dec 2020

Vdaka za info porozmyslam

gbgb
21. dec 2020

@dominik2795 to je podľa veľkosti dieťaťa. Plienky sú v obchodoch stále, len nemusia mu vyhovovať. Nemá zmysel kupovať veľmi do predu. Ja mám veľké deti vrastovo, takže dcére 6m dávam 5ky plienky a kamarátka dáva 20 mesačnej 4ky. No napr. Pampers zvládali obaja dobre, ale synovi vadili Babylove, Fred&Flo, a skončili sme na Lupilu.