Plienky podobné Pampers Premium

28dena4
3. dec 2018

Ahojte Maminky prosím Vás nemáte mi poradiť plienky ktoré sú podobne pampers premium? Nakoľko môj maly (13m) sa zo všetkých možných stále vyhadže alebo riadne očervenie. Skúšala som obyčajne pampers active, sleep and play, lupilu, babylove, babylove eko, huggies Atd Atd... problém je v tom že musia byt tenšie (nie ako z Dm tie sú hrubé) a žiadne modré výplne ani pásky okolo chrbatika proste nikde nič iba všetko biele :( na trhu ich je milión lenže už má to skúšanie absolútne nebaví lebo vždy kúpim a po 3 plienkach zase zle :( momentálne sme v trosku horšej fin situácii preto som chcela zohnať podobnú ale trosku lacnejšiu alternatívu. Ďakujem 🙂))

angela1989
3. dec 2018

@28dena4 skús plienky dada. My objednavame zo stránky https://www.plienky-dada.sk. Premium, ale tie sa už len dopredavaju a 4-ka veľkosť kt my potrebujeme už nie je vôbec, tak teraz berieme extra care, to je to isté

evitka83
3. dec 2018

@28dena4 poradit plienky neviem, ale skusila by som si vypytat od nejakych mamiciek 2-3 plienky z roznych znaciek. Urcite su skupinky mamicky s detmi s koznymi alergiami, ktore by ti vysli v ustrety

compra
3. dec 2018

@28dena4 my sme po alergii na Pampers presli na Tesco plienky. Odvtedy ziadny problem. Ani teraz jed robili rebranding.

babi81
3. dec 2018

skus seventh generation, nebielene ekologicke, vysokosave, nema sa ti z coho vyhadzat.ja som bola spokojna

dzulli1980
3. dec 2018

@28dena4 Aj naša dcéra bola stále vyhádzaná z plienok, dokonca sme skončili až na kožnom ... akurát mala Pampersku a kožná povedala, že Pampersky sú najhoršie plienky (najväčšia umelina) na slovenskom trhu ... prešli sme na Tesco plienky a odvtedy ako keby uťal, žiadny problém, pokožka krásna bez začervenaní, vyrážok ...

maca2017
3. dec 2018

@28dena4 My tiez pouzivame Dada plienky. Vyhovuju nam a su cenovo prijatelne...

28dena4
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
28dena4
autor
4. dec 2018

Ďakujem dievčatá veľmi pekne 🙂 skúsim sa pokukat po tých dada, aj sevent aj Tesco a keď tak poskusam a uvidím čo najviac zapasuje 🙂 o Dada som už počula tiež dobre veci 🙂 a baby tie plienky seventh ani Tesco nemajú ani na chrbatikoch žiadne modré gumičky alebo tak? 🙂 vďaka ešte raz idem googlit, hľadať objednávať :D

ywett1703
15. dec 2018

my mame radi lupilu plienky z lidla

28dena4
autor
17. dec 2018

@ywett1703 skúšala som ale nám robía červenú ritusu a pindur 🙈

ywett1703
17. dec 2018

@28dena4 kazdemu sadnu ine