Plač pred spánkom

25. mar 2022

Maminky, aj vam niektorým dieta place vždy pred spánkom? Či dám skôr alebo neskôr tak vždy, už som z toho unavena a hlavne už keď sa blizi spanok mám strach,že bude chudatko zasa plakat. Uspavam len v kočíku, inak nechce, vsade ma nervy

mimusa_25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flofli
25. mar 2022

mne napadlo, či nedávaš spať neskoro. že plače preto, lebo už je moc unavené.

andreagartnerova
25. mar 2022

Môj plače keď je už unavený

emamonika
25. mar 2022

Aj mna by toto veľmi zaujimalo… skúšala som dať aj skôr aj neskôr všelijako a stále place pred spaním

autor
25. mar 2022

@emamonika presne, aj mne. Koľko ma vaše male?

gabika108
25. mar 2022

A koľko ma?aj mne to robila do 3 mesiacoch boli to koliky vzdy po kupani pred spanim plac

monicka976
25. mar 2022

Pripajam sa...nas ma 8 tyzdnov a vzdy kazdy vecer pred nocnym spankom plac...proste sa potrebuje vykricat, skusali sme vsetko, ukladat skor, koliseme, hojdame, nosime, kojim, dokrmujem, brusko vsetko v poriadku ale vzdy kazdy vecer chvila placu, niekedy 5 minut ale zaciatky trvali aj hodinu, berieme to ze sa tak ventiluje po vsetkych podnetoch, vzdy sa potom upokoji a pokojne zaspinka

tessa04
25. mar 2022

Aj ja mam take dietatko, zaspi len v kociku alebo hupanim, ked ju polozim, vyplakala by si pluca. Teraz ma 7mesiacov..ked bola mala, mavala koliky a zvykla si na ruky a na hupanie.. My sme to vyriesili hačkou, neviem, co by som bez nej robila. V nej zaspinka do 10 minut a bez placu🙏potom prekladam do postielky.

autor
25. mar 2022

@tessa04 naša 6, koliky nemala, ale spanok ma len v kočíku. Nád tou hačkou som tiež rozmýšľala, či by jej to nepomohlo, len neviem, či sa oplati keď jej spanky majú po 30 minut🤦🏼‍♀️

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. mar 2022

@lululucy to sme mali presne aj my, jeden týždeň v tu istú hodinu. Ale to bolo asi keď mala mesiac

tessa04
25. mar 2022

No, tazko povedat, ked kazde dietatko je ine. V tej hacke sa dieta rychlo upokoji, nasa v nej velmi dobre spinka, 1-1,5hodiny cez den v pohode, predtym tolko nespala cez den..asi treba len skusit😊

emamonika
26. mar 2022

Moja má už 10 mesiacov