Plač mesačného bábätka na prechádzke

meggyinka
7. sep 2016

Ahojte mozno poviete ze je to hlupa otazka ale take skusim to ci nemate podobne skusenosti. Mam mesacnu dcerku a uplne odmieta cumel uz som ich skusila kadejake proste ho nechce. Lenze velmi rada chodime von ale velakrat sa name stalo ze z nicoho nice zacne plakat a krici napr uz po holldine ako nie je to vzdy a neda sa utisit tak potom utekam s nou domov a pridem tu a prestane horsie ked som s kocikom dalej vtedy si ide hlas vykricat a vtedy si vzdy poviem Keby chytila cumel asi by sa aj ukludnila . Tak nahodou nemate podobne skusenosti ako ju upokojit alebo preco to asi robi. Dakujem

tana85
7. sep 2016

@meggyinka satku si skusala? niektore deti nemaju radi kocik, v satke sa citia istejsie lebo citia mamu hned pri sebe

dominikav123
7. sep 2016

Moze si zvykať na kočiar, moze mat reflux a ked leží ide jej von mlieko, moze byt hladná, alebo place len tak. A ked chceš aby mala cumel musíš ju naučiť. Dávať, skúšať rôzne typy. Mozno chytí mozno nie.

martina_uk
7. sep 2016

nosit so sebou satku/nosic... vela krat stretavam babatka v kociku(hlavne uplne malicke) ktore placu.. ked ich rodic vyberie von tak vacsinou hned prestanu, lenze je tazke tlacit kociar aj drzat babo na rukach.. ked bude na Tebe bude citit istotu, kociar je pre babo cudzia vec, niektore deticky sa radi kocikuju, napr aj moja prva dcera.. niektore ho neznesu-moja druha dcera :D skus a uvidis, mozno budes milo prekvapena, satka/nosic ponuka mnoho vyhod, okrem ineho aj ist kdekolvek, ziadne schody niesu prekazka ;)

mimla
7. sep 2016

Mám takú istú skúsenosť, akurát moje bábo zvyklo revať už po pár minútach. Tiež nechce cumeľ. Ja som rezignovala, používam nosiče a dieťa nosím. Nebudem bojovať s vlastnou krvou. V kočíku mi malý obsedel až okolo ôsmeho mesiaca a nejakú dlhšiu prechádzku v kočíku sme dali až dva týždne do zadu. Má 10 mesiacov. Môj malý mal ale okrem iného všeobecne veľkú nechuť voči ležaniu na chrbte, takže kočík, ani autosedačka neboli v láske. Spával a aj spáva na bruchu.

kale13
7. sep 2016

a nie je jej len teplo? a skus okruhly cumel

pslahorova
7. sep 2016

Ma mesiac .... co viac mam napisat? je to male dieta ktore bolo 9m s matkou , zrazu je vonku , pocuje hluk, vsetko sa trasie neciti mamu, reve , uplne normalne... ja len nerozumiem tomu preco mas nutkanie jej rvat cumel?? Nauc si ju nan a ked bude cas s nim prestat budes nadavat, tak ako to robi vacsina matiek.

cimage
7. sep 2016

tiez by som skusila satku na tvojom mieste. Nas maly v kociku nevydrzal, az ked sedel a mohol pozerat. Vela krat som ho brala na rukach a pritom tlacila kocik, nemal ho rad a nechapala som ostatne mamicky, ze ako to robia, ze si kludne kocikovali a deti spokojne spinkali a ja som stale isla v strese, ze kedy maly spusti. Proste su deti co chcu byt pri mame co najviac a aj ich chapem, ked 9mesiacov boli s nou a zrazu pridu na tento svet do noveho prostredia a maju byt samostatne? Je to dost nelogicke. Cumel by som neriesila.

meluela
7. sep 2016

@meggyinka ja mam tiez take babo, cumel nechce a vo vanicke vrieskala. v satke je to o dost lepsie. nejaky cas fungovalo vozenie v autosedacke nakliknutej na kociku. po 5m sa jej ako-tak zapacila vanicka, ale nosim zo sebou aj nosic ked ju to prestane bavit. prve dieta kocik zboznovalo, spalo tam aj 2-3 hodky ak sa kocik hybal
satka sice nic moc, hlavne v lete bolo riadne horko a chrbat dostava zabrat aj ked sa dobre uviate, ale lepsie nez trcat doma 😉

althejka
7. sep 2016

Sak pri maminke chce byt bubacik maly🤗 Ja som bola "nosic rukovy", pretoze moj fajnovy krpec satku rezolutne odmietal, v kociku kym nevidel von tiez iba pospal a hned hukot😏