Plač dvojmesačného bábätka

ttamia30
30. okt 2021

Ahojte mamičky,
chcem vás poprosiť o radu respektíve čo si o tom myslíte. Mám doma 2mesačné bábätko donedávna mi bezproblémov jedla. Nemala problém vypiť 120ml až 200ml mlieka… je to veľká baba. Napriek tomu, ako sme menili mlieka tak aj tak nemala problém s papaním. Prvé mlieko sme mali bebu hačkovu, ale z nej ju strašne zapekalo bola nervózna, lebo ju bolilo bruško tak pani lekárka nám odporučila baby sensitive(protikolikovu) aby ju bruško nebolilo. Z tejto beby mi strašne vrackala tak sme prešli na bebu AR. Už ju máme 2tt a myslela som si že je všetko pohode lebo mi stále krásne priberala len mala zelenú stolicu, ale vraj to je tou bebou. Posledné tri dni mi stále plače úplne, ako iné dieťa od rána ako vstane mi neskutočne plače ani jesť moc nechce. Vypije mi tak max 60ml a to večer, ale keď ju zoberiem von tak jediné vtedy sa utíši a spí. Akonáhle je doma tak vkuse iba plače po 3hodinách (cez deň) , čo by mala papať a vypiť ako zvyčajne celú flašku tých 120ml tak vypije tak 20-30 viac nechce. Som z toho zúfalá. Už som všetko skúšala, ale vôbec neviem kde by bol problém.
Ďakujem za všetky rady !

marzuz89
30. okt 2021

@ttamia30 poradit k mliecku neviem, snad len tolko, ze za 8 tyzdnov vystriedat 3 mliecka je na take brusko dost, moze ju trapit aj to ich striedanie, ma este velmi citlivy zaludok. Skus nasadit probiotika ak nema a cvicit s nozickami, masirovat brusko, vela davat past koniky. Ze sa ukludni vonku moze byt aj privela podnetmi doma - vela deti ma od narodenia kolotoce hukajuce blikajuce nad postielou, vela hrajucich hraciek, bohuzial aj telku "pozeraju".. Rodicia na nich v dobrej viere nonstop rozpravaju, blaznia ich.. Skus porozmyslat, ci ajbtoto nemoze byt dovod neutichajucich placov. Babatko prve 2 3 mesiace potrebuje relativny klud