Plač 5 mesačného dieťaťa v kočíku

jaskolka
4. mar 2021

Vie niekto poradiť, čo by pomohlo, keď môj 5 mesačný syn reve v kočíku, ale akoby ho rezali? Už to začína pri obliekaní, myslela, som, že ok, vadí mu, že ho obliekam do viac vrstiev v zime, no ale oteplilo sa, už len ľahký fleecovy overal, ľahká čiapka, ale rev stále 🤔🤔. Pritom doma v kočíku je v pohode, úsmevy, veselý, nijaký problém. Len vonku.. Skúsili sme aj športový už, ale nijaká zmena, ešte len som posadila tam a koniec, rev na celú ulicu. Fakt už neviem, čo s tým, ešte na rukách vonku vydrží, ale zase to neviem dlho, aj v nosiči, predsa má už váhu, a chrbát necítim potom.Je úplne jedno, či ho aj na balkon dám, proste oblečený v kočíku rev a rev.Co s tým? Ci len proste vyrastie z toho?

meluela
4. mar 2021

@jaskolka vyrastie 🙂 ja som to riesila satkou, chrbat si postupne zvykne, ale no neni to idealne a ani pohodlne pre rodica

18momo18
4. mar 2021

Aj nasa v tom case presne to iste.....obliekanie hroza a do kocika v ziadnom pripade.....par minut a potom na rukach.....teraz ma skoro 11 mesiac a je to uz lepsie...posedi v kociku alebo mame take auto kde sedi a ja ju tlacim.....najradsej by uz ale sama behala......treba vydrzat....postupne sa to zmeni 😊

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
autor
4. mar 2021

@beata_k ved preto sme skúsili športový, ale nič 😔😔😔žiadna zmena, hoci videl všetko okolo.Vlastne to ani nevnímal, lebo hucal celý čas, čo sme boli vonku...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
autor
4. mar 2021

@beata_k ďakujem. Hádam keď bude úplne teplo, že už ani ten overal mu nebudem dávať, tak prestane, alebo proste vyrastie 🙂🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivula0807
4. mar 2021

Presne toto iste som mala s dcerkou od 5 mesiacov. Na prechadzku nehrozilo, pretoze ona vydrzala v kociku maximalne 10 minut, potom len rev a rev...nepomohlo nic, jednoducho nechcela byt v kociku, ani vanicka ani sportovy. A trvalo to dost dlho, uz si nepamatam kedy presne sa to zlomilo ale tak cca okolo roka a stvrt uz vydrzala v kociku ak som sa niekam potrebovala dostat surne. Ale ziadne dlhe prechadzky to neboli, ako zacala chodit, vydrzala rychly presun v kociku a uz potom musela sama behat.

ivula0807
4. mar 2021

A len doplnim, ze tiez som skumala rozne priciny, ci nie je prilis naobliekana, ci proste len chce vidiet svet alebo kde je problem. Nam nepomohlo nic, proste nemala rada kocik 😀 a to teda prve tri mesiace bol kocik jedine miesto kde dokazala dlho a dobre spinkat 🙈

martina1201
4. mar 2021

@jaskolka možno má naozaj úzkosť z toho že si od neho ďaleko. Skús pri kocikania s manželom držať za ruku synčeka a prihovárať sa mu alebo spievať mu. Nám to pomohlo a postupne pochopila že sme ju neoslovili a sme tam s ňou....

ivangeline
4. mar 2021

Vyrastie. Az moja zacala sediet,vedela vydrzat v kociari. Dovtedy nosic.

ivka21
4. mar 2021

Môj tak reval v kočíku že sa ľudia z okna na mna pozerali ale áno časom to prejde neboj.