Plač 15-mesačného dieťaťa

ico1308
11. sep 2020

Ahojte maminy ako ste riesili situaciu ked sa vam narodilo druhe dieta. Moj prvy syn ma 15mesiacov a dcerka 3tyzdne a maly vkuse reve vyzaduje sa na ruky, hadze sa o zem, distava zachvaty revu pomaly az do zajakavania..ked vidi ze mam malu na rukach, a ked place mala prida sa aj on alebo zacne vrieskat. Uz som zufala neviem ako ho mam ukludnit. Nezaberaju hracky ani rozpravanie..dakunem za radu

pribinak
11. sep 2020

No žiarli chudáčik maly. Treba ho veľa stiskat, mojkat, maznat. Hračky mu mamu nenahradia

ico1308
autor
11. sep 2020

@pribinak ano mojkanie hladkanie to ma stale odo mna..aj ked sa podari malej zaspat sa hrame spolu ideme von..ale ked pkacu obaja je to psycho .ale ked vam place od 8 rana do 13tej vkuse..a do toho sa prida mala je to o nervy...preto sa pytam ci str neskusali aj nieco ine..lebo mojkat ho nemozem ked mi place na stole mala hladna pocikana a v krcoch

mima1
11. sep 2020

Poznam tri mesiace nazad som mala to iste akurat starsi ma 4roky. Cize okrem revu robil naschval zle buchal skriekal chodil okolo kocika mladsi sa vzdy zobudi cista psycho.konecne sa unormalnil a zijeme celkom ok. Musi si podla mna zvyknut ze uz neni sam a nie vzdy vsetko bude hned

ivangeline
11. sep 2020

Ja revem s nimi. 🙈🤷 Mám toho dosť. Najhoršie to je poobede, keď malý sa poriadne nevyspi a ešte menšia ide znova spať... Skoro spí a on ju zobudí revom a buchotom, mám chuť sa vtedy zabiť. 😁 Mala som krásnu predstavu, že budeme spolu spať a že môžu byť otvorené dvere, lebo malý predsa len je ohľaduplný a nerobí až také veľké scény ako tvoj...no nedá sa...mala je náročná, len tak nezaspí, má problémy s trávením, no jedna katastrofa... 😠 Takže asi tak... Majú 20m a 7m.

tianna
11. sep 2020

No úplne úprimne je mi ho ľúto. Ved on sám je ešte bábätko a ty si priniesla druhé, teda budete mat dlho veselo.. Snaž sa mu to co najviac uľahčiť a veľa sa mu venovať. Prvý rozdiel mame 2r7m, teraz máme medzi mladším a najmladším 5r8m a teda je to neporovnateľne.. Ak ešte jedno dieťa opäť nie s menším rozdielom ako 5,5 roka.. Držím palce nech to zvládnete čo najlepšie 🙂🧡

kittykat22
11. sep 2020

🙈 musis vydrzat. 15 mesacne dieta nema moc rozumu. Ved ten sa ledva trafi lyzickou do ust, nema sancu pochopit situaciu s novym surodencom - nieco ako cakaj, teraz neplac, budeme spolu neskor je pre neho 0 minus. Nemozes ho supnut k babicke aspon na par hodin - napriklad cez vikend, aby si si oddychla? Lebo toto nebude problem na par dni 😕

andreatytler
12. sep 2020

Ja vas kazdu jednu obdivujem ze ako zvladnete 2 alebo viac deti. Pre mna uplne nemyslitelne.
Moja svokra mala deti s 1 rocnym odstupom a tiez na to zle spomyna. Vzdy vravy ze ked mladsieho mala na rukach, starsi sa toho tiez dozadoval. Zevraj si vylozila nohy na stolcek a starsi jej lezal na nohach a tak ho kolisala kym kojila mladsieho.