Pitie UM pred spánkom

3. sep 2022

Ahojte, myslite,že je v poriadku ak naša 11 mesačná dcérka papa rano raňajky napr. Chlebík s maslom, o 3,5 hod od ranného vstavania ide spinkat a to vypije 150ml UM a zaspinka, potom obed napr. Maso s ryžou alebo polievka atd., neskôr jogurt a od zobudenia ide spinkat po 4 hod., to vypije 150ml UM a tiež zaspinka. Keď sa zobudí spapa veceru a od zobudenia po 3,5 hod. vypije 180ml UM a zaspinka. V noci sa zobudí väčšinou raz, niekedy 2x a vypije 120ml UM.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. sep 2022

@sandra151 Dakujem 🤗

andreatytler
4. sep 2022

Ja davam mlieko pred kazdym spanim doteraz a syn ma uz 2.5 roka a budem davat tak dlho ako bude chciet. Ked spi v jasliach, tak tam mlieko pit nechce, cize obedne mliecko ma iba cez vykendy ked je doma.
Jedninny rozdiel sme robili v tom ze ked sa zobudil v noci, mlieko dostal iba raz okolo 1:00 rano.

autor
4. sep 2022

@andreatytler v poriadku Dakujem,tak nerobím nic zle. Asi to aj naša potrebuje🙂 tuto noc sa tiež zobudila len 1x o 3:00 rano, vypila 120ml a spala do rana

andreatytler
4. sep 2022

Do roku ma byt mlieko tak ci tak zaklad stravy a niektore deti podla mna aj dlhsie... je to individualne. Mne vraveli ze musim s tym mlieckom v noci prestat, lebo inac sa bude budit, ale nemusela som... ked mal asi rok prestal sa v noci budit. Ked cely tyzden prespal noc, tak sme mlieko v noci uplne stopli a teraz ked sa v noci zobudi, iba pritulime a spi dalej. Iba ked je chory alebo smadny, tak si pyta vodu alebo mlieko (mozno raz za dva mesiace) a vtedy nemam problem mu to mlieko dat.

autor
4. sep 2022

@andreatytler dakujem🙂