Ošetrovanie člena rodiny a dieťa v škôlke

nicolas261
8. jún 2014

Chcem sa spytat, mala som maleho choreho , tak som isla na očrku , samozrejme som ochorela aj ja a chcem vediet ci mozem dat maleho do skolky a doliecit sa alebo na 2 dni to menit na Pnku????dakujem

zita19
8. jún 2014

@nicolas261 Mala by si ist na PN alebo zober dovolenku. Mohla by ta nejaka dobra dusa bonznut a stoji ti to za tie problemy

nicolas261
autor
8. jún 2014

@zita19 za dva dni mozem mat problemy? Robim s toho len jeden. Prave preto sa mi nechcelo to menit.

h2
8. jún 2014

@nicolas261 A malý už je úplne zdravý? Čo keby si si ho nechala doma a doliečovali by ste sa spolu? Ak už chodí do škôlky, tak by sa mu asi dalo vysvetliť, že si chorá, nech Ťa trošku šetrí. 🙂 Lebo ak by si bola oficiálne na OČR-ke a prišla by Ti kontrola a dieťa by doma nebolo, mohla by si mať prúser, aj keby si bola v pyžame v posteli. ☹

nicolas261
autor
8. jún 2014

Aha jasne, tak to radsej pojem na pnku, len som nevedela, ale ja aj ked som z malym na očrke a uz mu je lepsie tak chodime von... Zajtra asi zavolam detskej doktorke a opytam sa jej mozno mi poradi, lebo je to dost blbe menit , ale ked to ma byt lepsie... A ked je niekto na ocerke ma vychadzky urcene? Lebo o tom som este nepocula...
@h2

h2
8. jún 2014

@nicolas261 Tak to neviem. Ale ak potrebuješ len jeden deň, tak choď normálne k Tvojej lekárke, vysvetli jej situáciu a popros, nech Ti dá priepustku na návštevu lekára na celý deň, takto to budeš mať aj finančne výhodnejšie. Navyše si nemyslím, že by Ti dala PN-ku len na jeden, či dva dni.

nicolas261
autor
8. jún 2014

No super tak to urobim to bude najlepsie🙂 dakujem
@h2

sisaha
9. jún 2014

@nicolas261 tak ako ti radia - radsej celodennu priepustku, alebo si dieta nechaj so sebou doma.. Mne raz hovorila dr. ze to kontroluju, ci dieta nie je v skolke, ked sa cerpa OCR.