Opaľovací krém pre detičky do roka

kristina1001
7. júl 2021

Ahojte mamičky mohli by ste mi odporučiť nejaký opaľovací krém pre deti do roka som už zúfalá už som ich vyskúšala kopu a ani jeden nám zatiaľ nevyhovoval

dijka123
7. júl 2021

@kristina1001 bioderma 50

anile12
7. júl 2021

Dali nám v lekárni je od narodenia. Nieje tam ani riziko vysypu lebo obsahuje len mimerali

fifina75
7. júl 2021

Ja používam od Nivea faktor 50, pekne sa rozotiera, rýchlo vsiakne a nezanecháva mastný film

hennyinnsbruck
7. júl 2021

Prve 2 leta mala Biodermu 50 teraz Niveu50

lienka9
7. júl 2021

@kristina1001 tiez bioderma 50, ale tu pozor lebo je obycajna pre deti a zvlast s napisom mineral..a do 1 roka sa odporuca prave s mineralnym zlozenim

lavender273
7. júl 2021

Ziaden som nedavala, na slnku sme boli kratko,potom som davala uz plavky s dlhym rukavom + klobuk. Az ked bola starsia a uz vedela ze budeme dlhsie na slnku tak vtedy natieram. Znacku vyberam dokladne, nemam rada tie 'klasicke' opalovacie kremy.

selu11
7. júl 2021

Ahoj, my používame tento, bol prvý, ktorý sme pre malú kúpili a ostali sme pri ňom.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
engynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
engynka
8. júl 2021

@kristina1001
Pri malickych detoch by som sa vyhla beznym komernym znackam typu nivea a pod ktore obsahuju ropu. Za mna jednounacne wooden spoon spf 50 pripadne weleda ale ta obsahuje zinok takze sa tahsie roztiera a deti su po nej biele.ak chces vediet viac onopalovacoh kremoch a co vsetko obsahuju a na co si dat pozor pozri tu:
https://erikabistrovic.sk/ako-vybrat-prirodny-o...

kristina1001
autor
8. júl 2021

Ahojte ďakujem vám za rady ale predsa by som sa opýtala dnes som dostala v lekárni ukážku tohoto opaľovacieho poznáte ho niektorá po prípade máte skúsenosti
https://www.vasalekaren.sk/medpharma-opalovacie...

zuvelyn
8. júl 2021

Tiež mam biodermu mineral. Akože hrozne sa rozotiera a tá konzistencia je mne nepríjemná ale nta požadovaný ucinok takze som ochotná to strpieť