Ohnutie hlavičky pri spánku

mirka_aa
17. okt 2012

Moja dcerka najma ked zaspava,alebo aj v spanku,niekedy strasne zaklana hlavicku do zadu...az tak neprirodzene sa ohne cela dozadu.. 😲 je to normalne?ma s tym niekto skusenost?pripajam aj jednu foto ale na tej foto nie je maximum,niekedy sa ohne este viac.. 😨 dakujem

cerez
17. okt 2012

V pohode, môžeš byť kľudná.

moni
17. okt 2012

@mirka_aa ako keby som videla nasho Olivera 😅 nechapem ako to moze byt pohodlne, ale robi presne to iste

mirka_aa
autor
17. okt 2012

@cerez dik za potesujucu odpoved 🙂 a to preco robi..vobec sa mi to nepaci ked tak spinka,ved to by aj mna krk bolel.. 😒

tanitta
17. okt 2012

ako keby som videla mojho syna ked spal v takej istej polohe... takze asi ok 😉 je v poriadku 🙂 🙂

alenka600
17. okt 2012

@mirka_aa Fiha, moja dcera spi tak isto , priznam sa, ze mi nenapadlo pochybovat o tom, ci je to ok. Ona sa pri tom este usmieva, tak asi sa jej paci. Ale spi tak len na lavom boku, na pravom spi inac

mirka_aa
autor
17. okt 2012

@moni a nechavali ste ich takto spinkat alebo ste hlavicku narovnavali? dakujem 🙂
@tanitta

katy1979
17. okt 2012

takto spi moje dieta dodnes 😀 asi im to je pohodlne. nas by seklo ale oni su ako maciatka ohybne

moni
17. okt 2012

@mirka_aa kedze spiace dieta je pre mna vzacnost, ani sa neopovazujem chytat 😅

natalinkaco
17. okt 2012

aj môj synček tak spáva najradšej, aj ja som si to skúšala, tiež nechápem, ako to môžu tak vydržať 🙂

tanitta
17. okt 2012

@mirka_aa polohujes iba koli prelezanej hlavicke.... prava lava....to ze je prehnuta jak luk nespravis nic...teda ja som neriesila...

paris3
17. okt 2012

moja ma uz 14 mesiacov a stale takto zaspava 😉

cerez
17. okt 2012

Je to pre detičky pohodlná poloha, mne dcérka spala hore zadočkom, ale syn mi spí presne ako tvoja maličká.
@mirka_aa

mirka_aa
autor
17. okt 2012

dik baby 🙂 tak mozem ist kludne spinkat 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka1987
17. okt 2012

@mirka_aa aj nas Smejo takto spinkava. cely sa vie vykrutit. niekedy ho narovnam, ale to az vtedy, ak sa mi zda, ze ozaj spinka nepohodlno.. ale ak by sa mu zle spinkalo, tak by sa narovnalo, neboj 😉

lenka1804
17. okt 2012

Mozes byt uplne kludna .Moj syn spinka takisto a ako vidis,soi takto velmi vela deti

kessinka
17. okt 2012

Mne syn spáva presne tak isto, tiež sa mi to nepozdávalo ale tak čo s tým narobím, hlavne že spí 🙂 Tiež občas spáva "zadkom hore" a keď bol ešte malé bábätko, tak rád spával aj na chrbte s nohami hore, Ja si neviem predstaviť že by som v takej polohe vydržala 5 minút, nieto ešte spala zopár hodín 😎

liave
17. okt 2012

@mirka_aa myslim ze ak by jej neboolo pohodne alebo dobre nepsinkala by tak ...aj nasi tak spavaju a to uz su poriadne decula ;) ale v tomto veku tak spali a mozno este aj viac pokruteny ;)

31majka12
18. okt 2012

aj mne maly takto spava,nikdy som mu nenarovnavala hlavu...
a este ako spava,,,vselijako pokruteny,a s nohami vycapenymi na mne 😀 alebo na stene...
ved hlavna vec ze spi 🙂

namarie
18. okt 2012

Moja takto tiež spala keď bola malinká a teraz si vykladá hlávku na mňa, ja nechápem ako sa jej tak môže dobre spať, ale dovtedy sa plance po posteli kým sa neuloží a to je potom ako paragraf, ale keď ju skúsim napraviť, začne mrncat a vráti sa do pôvodnej polohy...

zuzi0911
18. okt 2012

@mirka_aa mne yakto mala spava aj teraz a to ma20 mesiacov. ked jej tp tak vyhpvuje ja s tym nerobim nic

lenkab1984
18. okt 2012

Tiez mam uz 20mesacnu slecnu a v takejto polohe spava od miminkovskych cias,nesiesim to,asi sa jej tak spi lepsie

ematko29
18. okt 2012

aj moja mladšia dcérka presne takto spávala,vôbec som to neriešila,kej jej tak bolo dobre 🙂 sem tam som ju opravila ale ona sa vrátila naspäť do svojej pôvodnej polohy.

moncsesz80
18. okt 2012

@mirka_aa aj môj malý takto spí od malička a ešte aj ruky dá upne do zadu no musí to byť veľmi nepohodlný na začiatku som viac krát popravovala ale nepomáhalo tak teraz už to ani nevnímam 😀

januliku
18. okt 2012

@mirka_aa My sme to volali, že robi "luk". Robila to par mesiacov. Ak sa este nepretaca na brusko, tak o chvilu zacne 😉

reanda
18. okt 2012

@mirka_aa aka zlatunka 🙂 ..aj nasa tak spava, napravim ju iba, ked je roztahana cez celu postel a ja si nemam kam lahnut 😀

enya00
18. okt 2012

@mirka_aa aj môj toto robí 😀

beruska141
18. okt 2012

nasa spava presne tak isto, parkrat som ju opravila, ale este som ani do postele nedosla a uz bola opat tak prehnuta 😀 tiez nechapem, ze si "krky nevykruti", ale sama vie, co je pre nu najlepsie. male dieta je najmúdrejsi clovek na svete, nic sa este neuci a uz vie vsetko, co potrebuje. je to dokonale stvorenie 😉

nikolet_89
18. okt 2012

@mirka_aa 4 mesiace 🙂 a to tiez nieje maximum :D

macamac
18. okt 2012

@mirka_aa 😀 mne to robili obe deti-a tiež ešte aj viac, mám aj foto 😀 😀
a tiež som najprv stresovala- či im jazyk nezapadne, alebo nezlomia väz 😕 😲 😀 😉

akože- je to divné, ale prežili to 😀
a ja som si zvykla 😉

neboj, je to normálne. len tiež by som rada vedela, prečo to deti robia. nuž-ale boli malé, nedalo sa s nimi o tom pokecať 😀 škoda 😉