Odúčanie od plienok a nehody

19. júl 2024

Oducam dcerku od plienok. A ak sa stane nehoda a kako skonci v gatkach, ako to riesite? Rukami to periete, alebo take zakakane gatky hodite do pracky?

vyrovnanaosoba
19. júl 2024

Ručne

cookie29
19. júl 2024

To vazne? Neviem si dost dobre predstavit, ze hodim "H" do pracky s inymi vecami. Proste normalne rucne odperiem a potom dam preprat do pracky.

tinalia
19. júl 2024

Operiem žlčovým mydlom a potom do práčky

autor
19. júl 2024

@cookie29 Hovno sa vyklopi do zachodu. No mne sa hnusi magat si ruky s takymi zakakanymi plienkami. Tak preto sa pytam

autor
19. júl 2024

zakakanymi gatkami som chcela napisat

tinalia
19. júl 2024

Tak si daj gumene rukavice🤷‍♀️

viky_21
19. júl 2024

Preperiem v rukách a tak dám do práčky

vyrovnanaosoba
19. júl 2024

Asi ťa neokakalo vlastne dieťa ešte 😄

tani777
19. júl 2024

Ja Ta uplne chapem,ked som zacala starsiu oducat od plienok,tiez som s tym mala strasny problem..ono si casom zvyknes,zlepsi sa to 😊 mladsia mi dllllho (do viac ako 3 rokov) kakala len do plienky..no a ked bolo hotovo,musela ist rovno do sprchy,bo to som ju uz nevedela jak babatko ocistit..to len bolo 💩 vsade 🙈 zvyknes si 😊

autor
19. júl 2024

@vyrovnanaosoba Veru neokakala ma dcerka. A uz ma 2,5 roka tak verim, ze ani neokaka 😃.

viestta
19. júl 2024

Dufam, ze ta nikdy nepostihne take, ze nestihnes dobehnut a tesne pred cielovou rovinkou nalozis do textilu... Co potom budes robit.
Ale ked sa ti to tak hnusi, tak tie gate jednoducho vyhod

cookie29
19. júl 2024

Boze autorka tak si kup rukavice... Aj v jaslickach pouzivaju jednorazove... mne nejde o to, ze sa mi to hnusi, skor o to, ze mi potom smrdia ruky aj ked si ich vydrhnem kefkou, takze rukavice funguju, take ako zdravotnici. Len vies H sa vyklopi do zachodu, lenze nie vzdy je "tuhe" casto toho zostane na nohavickach nemalo. A hnusi sa Ti to chytit, ok, ale hodit to do pracky s inymi vecami nie? A hadam nebudes pustat pracku kvoli 1-2 gatkam...

autor
19. júl 2024

@viestta To sa ti stava mila viesticka? Ze nalozis do gatiek? Ako clovek nevie co ho na starobu postihne. Ale gatky by leteli do kosa. Urcite by som to rucne neprala 🤮. Asi aj s gatkami to budem tak robit, ze ak sa stane kako nehoda pojdu do kosa.

autor
19. júl 2024

@cookie29 Fuj to uz kto by hodil zakakane gatky do pradla s inym oblecenim? To podla seba ta napadlo?

autor
19. júl 2024

@viestta Inak viesticka ani sa nedivim, ze to obcas nestihnes a nalozis do gatiek. Ved ty kym vsetky temy pracitas a vsade pises svoje "mudre" rady, tak proste tvoj zvierac si povie dost a ked sa konecne postavis z gauca tak nestihnes...Nech otvorim ktoru kolvek temu si v nej. A to vraj aj do prace chodis. Mas super zamestnavatela, ze ako predavacka mozes byt non stop na mobile. MIER s tebou.

jaskolka
19. júl 2024

Ja robím takto, keď sa stane nehoda. Pustim potom vodu na tie gatky, takým silnejsim prúdom a triem proste o seba látku, nemusím vôbec do toho "pchať ruku". Až potom preperiem mydlom a hotovo, môžu ísť do práčky

natall113
19. júl 2024

Autorka čo si zostala pasívne agresívna, pýtaš radu tak čakaj všelijaké odpovede...sama si napísala že ich hodíš do koša tak čo riešiš?
Normálny človek dá rukavice a operie v rukách

cookie29
19. júl 2024

@autorka asi mas problem, ze?

trema
19. júl 2024

@cookie29 ona asi myslela, ze ich operie samostatne

viestta
19. júl 2024

🙄

januska12323
19. júl 2024

No len s až toho nepo*er.

cookie29
19. júl 2024

@trema to ako myslis ze zapne pracku kvoli jednym detskym gatkam? Ty brdo, to asi vazne vyjde lacnejsie kupovat "jednorazove" :(

zuzu1304
19. júl 2024

Ženy povedzte mi ako takéto závažné veci riešili naše mamy, keď ešte nemali internet a modrého koníka...

krasolienka1
19. júl 2024

Môj muž bol so synom na dopravnom ihrisku zrazu syn skríkol kakať
Smaozrejme už nestihli dobehnúť k wc a to muž nemal ani vlchcene utierky 😂škoda že som pritom nebola a ešte sa mu podarilo upchať umývadlo 🤪

la_dolce_vita
19. júl 2024

@zuzu1304 akurat mi presne toto napadlo, ze ako sme kedysi fungovali bez MK.. 🙂 a predsa sme si poradili a netusili pritom o vela veciach a problemoch ako tu casto citam. Ale k veci, spinae veci proste mrsknem do lavora alebo vane a pridam sodu, na utierky velmi ucinne.