Odsávačka soplikov

merien259
18. máj 2020

Ahojte mamičky, poraďte naozaj dobrú overenú odsávačku soplikov vďaka

anushik
18. máj 2020

my máme na vysávač a som spokojná 🙂

marlent
18. máj 2020

Na vysavaaaaac jedine tie elektricke resp na baterky stoja za nic..okrem jednej nespomeniem si na mazov ale je velmi draha myslim ze stoji cez 100

briseovna01
18. máj 2020

@merien259 ahoj my máme tri rozne🙈ale z nich používame jedine tu na vysávač ta je super, stala pár eur a niet o čom. Vyčistí z nosa všetko, pri soplikoch nutná výbava😉

nikiki29
18. máj 2020

@marlent Nosiboo je tá drahá 😉

merien259
autor
18. máj 2020

@anushik
@marlent
@briseovna01 ďakujem baby na vysávač mam doma len som chcela niečo menej hlučné ale asi to budú naozaj zbytocne vyhodené peniaze keď to nesplní účel.... A 100e fuuu masaker 😂😉

marlent
18. máj 2020

@merien259 urcite nesplnia ucel ja mam za 50...
Musela som ju mat presne pre to co hovoris ze ved sak aspon cosi to musi potiahnut a nepotiahlo ani cistu vodu z mojej ruky takze...
Ale ak potrebujes tichsie nahadz pod a na vysavac paplony ja to tak robim ked v noci potrebujem.odsat

merien259
autor
18. máj 2020

@marlent tak to by ma nenapadlo s tými vankúšmi😁😉 dobrý nápad ďakujem

dzejsik
19. máj 2020

@merien259 lepšiu ako na vysávač som nenašla, treba na vysávač hodiť vankúš či perinu ;)

tanyan
19. máj 2020

ja som celý čas používala len tú klasickú hadičkovú. vždy mi pomohla a stačila, mohla som si ju zabaliť aj do kabelky, malá sa jej nebála (z vysávača mala paniku), stojí okolo 2€... akurát treba mať dobré "sanie." 😀
túto mám najradšej:
https://nosne-odsavacky.heureka.sk/gama-odsavac...

merien259
autor
19. máj 2020

@tanyan áno aj tu mam doma ale moje deti boli pri tahani uplakane vrteli sa no mala som čo robiť kým som odsala 😂😂

evaachesa
19. máj 2020

@merien259 7 mesiacov pouzivam skoro kazdy den tuto odsavacku a som nadmieru spokojna. Tu na vysavac som zatial nemusela pouzit. Baterky som menila zatial raz. Vytiahla zatial vsetky sopliky 🙂