Odporučte vlhčené obrúsky pre bábätko

bebe99
26. nov 2019

Ahojte, aké vlhčené obrúsky odporúčate? Máte niektora skúsenosti s Pampers aqua pure?

martinasz13
26. nov 2019

@bebe99 my používame tiež Pampers Aqua Pure a ja nedám na ne dopustiť🙂

hennyinnsbruck
26. nov 2019

Aj moja Pampers aqua pure.. 👍👍

bebe99
autor
26. nov 2019

čiže ste nemali doposial žiadne alergicke reakcie? ďakujem

alexi2211
26. nov 2019

Tie čo píšeš sú fajn, sestra ich kupuje a malej nerobia vôbec problémy, ale tak každé dieťa je iné inak citlivé 🙂

hennyinnsbruck
26. nov 2019

@bebe99 nie, mala rok, má ich od narodenia a žiadne alergicke reakcie 😊

Každému babu vyhovuju iné musíš skúsiť.

dextella14
26. nov 2019

Urcite Waterwipes

Najlepsie najmokrejsie a odporuca ich aj dermatovenerologicka spolocnost

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clarissa96
26. nov 2019

Moje dieťa má veľmi citlivú pokožku dole, používali sme waterwipes, vzhľadom na cenu sme ale prešli na pampers Aqua Pure, za nás super. Skúšala som aj iné, aj od biodermy, ale všetky ostatne jej nerobili dobre

lucyluv
26. nov 2019

Mam ich doma, ale moja je na ne trocha citliva, jej robi dobre iba cista voda.

majamat
26. nov 2019

my sme pouzivali Balea sensitv, no iba na to hurbe ocistenie. potom som malu umyvala cistou vodou. mala velmi citlivu pokozku.

niikoletka
26. nov 2019

Momentálne z prace môžem potvrdiť ze jedny z najobľúbenejších sú baby love 99% vody, je to lacnejšia verzia waterwipes a veľmi veľmi veľmi dobre sa s nimi robí, sú príjemné vlhké, jemne k pokožke a nedráždive 🙂
https://images.app.goo.gl/34F99k82FCeVVK496

saxana000
26. nov 2019

Jednoznacne nivea creme tmavomodre z ostatnych sa vysypala z tychto nikdy.postupne sme zacali pouzivat vsetku kozmetiku z tejto rady.pampersky pustali chlpy neskutocne a ostatne smrdeli jak dekle od kanalov 😡

malinajahoda
26. nov 2019

@bebe99 odporúčam Hipp modro biele 👌. Sú bez vône. Tieto používam už od narodenia dcérky.