Odporučte plávacie pomôcky pre 3-mesačné dieťa

baska1930
26. jan 2020

Ahojte baby chceme sa ísť kupat s malou má 3.mesiace. Aké odporúčate plávacie pomôcky keďže nevie plavat😂 a kde ich zohnam ?

benit
26. jan 2020

Zoženieš😊

baska1930
autor
26. jan 2020

@benit ale kde??

andreagartnerova
26. jan 2020

Loptičky, kačku, asi jej to aj bude stačiť keď ma len 3 mesiace, plávanie aspoň baby u nás je od 3 mesiacov a to sú ešte drobci, ja som začala keď mal pol roka a už ho aj viac zaujímalo.

katinka71
26. jan 2020

na nete najdes aj vies si to objednat ,moj tiez chodil od 3 m na Baby plavanie a plava po dnes,vela deticiek ma toto https://www.maderna.sk/plavacie-pomocky/kruh-pr...

jawa22
26. jan 2020

Ak ti mozem poradit, tak ak sa chystas len tak sama s malickou, nepotrebujes vobec nic 🙂 Stacia ti tvoje dve ruky. Nic ine ani nie je prilis vhodne. Dietatko vydrzi vo vode tak cca 20 minut, postupne mozete cas predlzovat a pridavat hrave podnety ako lopticku, plavajucu hracku, krhlicku na oblievanie... Babatko mozes mat priamo na tele ale aj ho trosku "pomachat" iba v rukach. Hlavne vsetko pomalicky a jemne. Privela podnetov hned na zaciatku by nebolo asi idealne. Ak mas pochybnosti, skus si najst nejake odborne studie, preco je ne/vhodne pouzivat plavacie pomocky a tiez si ujasnit ci chces alebo nechces babatko ponarat.