Odporučte krém na detskú tváričku.

smajluska
13. apr 2020

Maminky aky krem na tvaricku davate Vasim babatkam? Pouzivate aj borovu vodu na umyvanie tvaricky? My mame 7 tyzdnov a mame suchu citlivu plet so sklonom k vyrazkam. Uz neviem aky krem mu mam davat. Mal na tvaricke aj seboreu, preslo mu to, ale stale ma citlivu plet. Davali ste aj detsku vazelinu na tvaricku? Neviem, ci mozem pouzivat borovu vodu na take male babatko. Vzdy som ho umyvala v cistej vode.

jajko22
13. apr 2020

Ja si pamatam,ze bórová voda by sa nemala davat, na vyrazky holtov krém.

heidy222
13. apr 2020

@smajluska linola fett Creme alebo excipial mastny krem

paulinkaa2
13. apr 2020

@smajluska my mame od dr. zarabanu mliecnu mast

stanulienkat
13. apr 2020

Krem abc,alebo cutis help detska rada

nikpa
13. apr 2020

@smajluska ecxipial, na predpis okolo 1,5€ inak 6€

pralinka86
13. apr 2020

Weleda, ale používame minimálne, skor v zime sme

ivka27101
13. apr 2020

Nám najviac pomohla modrá indulona

nickpick
13. apr 2020

@smajluska Bepanthen, Weleda, Sebamed, funguje aj krem na bradavky kedze obsahuje lanolin a dobre premastuje (ja pouzivam fialovy z DM)

dextella14
13. apr 2020

Urcite nie vazelinu pokial nechcete dietatu upchat pory a zhorsit vysev. Dajte si predpisat/ kupte si v lekarni kyselinu mliecnu v cremor anionicus

Dr derm

smajluska
autor
13. apr 2020

@ivka27101 A moze sa pouzivat modra indulona pri 7 tyzdnovom babatku?

dextella14
13. apr 2020

@smajluska len aby ste s tou indulonou neupchali pory- uz je dost teplo a je mastna

labocca
13. apr 2020

my sme davali od narodenia Klorane krem....a pouzivame ho stale. Som max spokojna. V lekarni ho dostanes kupit.

hdpe
13. apr 2020

mne už v porodnici odporučala sestrička indulonu modru. Použila som pár krat, keď sa mi zdala suchá pokožka...pomohlo a teraz minimalne kremujem- iba kde su suche fliačky. Pri prvom som použivala nechtikovu weledu, kokosovy či olivovy olej no nezdalo sa mi, že malému to nejak pomohlo, skôr sme skončili na kožnom s ekzemom...ale to som vtedy nevedela, že aj strava ovplyvňuje pokožku môjho dieťatka (bol dojčený).Pri prvom sa človek uči (: .

ivka27101
13. apr 2020

@smajluska myslím si ze ano, známa ho používala aj na zapareny zadocek.

geokatka
13. apr 2020

weleda...telové nechtíkové mlieko ale je aj krém... weledu používam pri malej od narodenia aj krém na riťku, nechtíkový kúpeľ na kúpanie, aj v zime krém proti chladu, aj v lete krém na opaľovanie...

simonak93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz