Odplienkovanie - rady, triky

21. máj 2024

Máte nejaké tipy, triky, rady, ako odplienkovať aspoň cez deň? Ide leto, čo je asi ideálne obdobie. Dieťa bude mať 2 roky po lete. Je zvyknuté chodiť na nočník, ale nevie si to vypýtať. Rovnako vie povedať, že má nakakané v plienke, ale nevypýta sa pred tým na nočník.

pato88
21. máj 2024

Ahoj, ja som davala na nocnik hned rano a citali sme knizku a vykakal sa (to asi od roka) potom sme vyuzili jeden predlzeny vikend ( mal cerstvo 2 rociky) kedy som ho nechala bez plienky, ponukala som serblik, ale jasne ze nechcel, az na treti den, ked som to chcela zbalit, ze je to blbost, sa zrazu poobede vypital, ze pipi a uz to slo, uz sme sa k plienkam nevratili cez den. Pekne sa pytal a do konca tyzdna uz nemal ani nehody. V skolke sa na druhy tyzden parkrat pocikal, ale aj tam uz do tyzdna bez nehody, ked sa s uckou uz pochopili. :D

autor
21. máj 2024

@pato88 a dávať hneď obyčajné nohavičky alebo tréningové?

pato88
21. máj 2024

Ja som iba obycajne, ale bolo to teda narocne, lebo teda sme stale prezliekali a utierali. Ale tak ja som bola na to odhodlana 🙂

zuzkaa1991
21. máj 2024

Ja som rano dala prec.plienku a dostala.az v spanku pants tiez.mala 2r nechapala.velmi nerozprávala po 12dnooch pochopila a zacala.ukazovatna nocnik.bla zvyknutá ale. Veľmi nechcela az na wc redukciu