Odplienkovanie pomocou tréningových nohavičiek

12. jún 2023

Maminky skúšali ste odplienkovať deti používaním tréningových nohavičiek? Máte s tým skúsenosti?

panelacikova
12. jún 2023

mám a výborné. mám dievča. nechala som ju v tých tréningových asi 3x po 10-15 minútach v tom mokrom. okamžite zabralo. hneď skuvíňala, chcela ich dávať dole, ale vysvetlila som jej, že tam má to, čo patrí do nočníka (mala cca 12-13 mesiacov). od toho dňa som mala kľud. pekne za začala "pýtať". keďže nerozprávala, tak spôsobom, že si šla pre nočník, keď jej bolo treba 🙂
takto radikálne som k tomu pristúpila preto, lebo od cca 10.mesiacov sa mi sama pýtala kakať. ale fakt vždy. asi jej stolica v plienke vadila. a teda kvôli moču som nemala chuť dlhodobo investovať do plienok. tieto nohavičky fakt u nej zabrali na jednotku.

mamkalentedkova
12. jún 2023

Tu sa pripnem ,tiež po nich pokukujem 😊

denkabemommy
12. jún 2023

Mali sme, za mňa zbytočné peniaze. Staršiemu bolo úplne jedno, že je mokrý a mladší sa jedného dňa rozhodol cikať do nočníka (1r9m) a bolo odplienkované 😅

evkamotka
13. jún 2023

Nie. Vzali sme plienku, ukazali zachod a bolo. Skoda penazi. Netlac aj na pilu, staci okolo 2-3r, kazde dieta sa vyvíja individualne. Ked to dobre odhadnes, zo dna na den bude chodit na wc

lucilaines
13. jún 2023

Je to zbytocne, uplne rovnako posluzia obycajne nohavicky. Ked dietatu este nevadi, ze je v mokrom, tak uz vobec mu nebudu vadit mokre treningove nohavicky. Ked mu to vadi, tak mu to vadi rovnako aj v obycajnych. Skor si myslim, ze to je kontraproduktivne, lebo ked sa pocika v obycajnych, predsa len mu to tecie po nohach a vnima to viac ako v treningovych.