Odplienkovanie dvojročného syna

6. máj 2022

Ahojte maminky, synček ma dva roky, asi dva mesiace dozadu sa zacal sam pytat na wc, bola som nadsena, vzdy ked sa pytal som ho dala, pekne sa vycikal a sem-tam aj vykakal a tak sme sa doma tesili, lenze potom mal problem so zapchou a tam sa to pokazilo, furt sa pytal na zachod, ale neslo mu to, potom sme ho tam prestali po zapche davat, aby nemal nejaku traumu, aj sa prestal pytat a tak sme si povedai, ze ho mesiac nechame, nech na to zabudne, a potom zacneme, vsak ked sa uz sam pytal nebude to problem. No, nejako teraz neviem zasa nabehnut na to, aby sa sam pytal, povie mi, ze kakal, cikal, ale teda uz sa nepyta dopredu, dokonca, ked mu skusim dat plienku dole, a teda mu poviem, ze sa treba vypytat, ze nema plienku, tak mi povie, ze ano vypyta sa, a potom sa nevypyta, ale sa pocika ….. dajte nejaku radu, ako na to, po takejto skusenosti, ďakujem 😘

ivangeline
6. máj 2022

Zrus cez den plienku? 0

autor
8. máj 2022

@ivangeline no to sem teraz spravila skusila a teda vela nehod za den a nepytal sa 😢

ivangeline
8. máj 2022

To treba pockat par dni. ;) Ak to neprejde do tyzdna. Tak nie je pripraveny. A tamto nvm potom co bolo. :D :D