Odplienkovanie a nosenie bodyčka

2. sep 2024

Ahojte, ked ste uz boli odplienkovani, nosili ste este bodycka? A dalsia otazka, dcerka ked sme doma chodi pekne na nocnik, ale mimo domova sa nepyta na nocnik, cize ma plienku, lebo inak sa pocikala. Neviem ako sa posunut dalej, ako ste preklenuli vy tento prechod? Dakujem

ikonica
2. sep 2024

Uz sme nenosili velmi, bolo by to neprakticke rozopinat to... A vonku som im jednoducho nedala plienku... Museli sa pytat, resp ja som sa ich kazdu chvilu pytala... Ked sa pocurali, mala som nahradne oblecenie pre nich este do autosedacky som davala, ked sme sli na dlhsiu trasu, neskor uz nie...

sisska96
2. sep 2024

Často sa treba ju pýtať, asi je hanblivá u niekoho, ale v žiadnom prípade nedať zase plienky, takto bude dlhé trápenie

nairia
2. sep 2024

po odplienkovani isli vsetky bodycka prec. a co sa tyka plienky mimo domu - nedavaj uz... radsej zbal nahradne oblecko. neviem, ako dlho je odplienkovana, ale ja som zacinala s malou chodit len na kratke vzdialenosti od domu v prvych dnoch. pred odchodom vzdy vycikat, aspon teda skusit... a priebezne som sa aj tak pytala a hlavne som sledovala rec tela. neviem, ci tvoja ma naznaky, moja sa chytala za podbrusko, ale aj subezne hlasila no.
v kazdom pripade nedavaj uz plienku. dopleties ju zbytocne.

pralinka86
2. sep 2024

Chvíľu to trva, nez sa deti aj vonku naucia pytat alebo pri hre.. a inac, ako bez plienky to nepojde. Takze nahradne oblecko so sebou a ono to pride .. plienku len na spanok, cez den uz nie
Body uz nenosili bez plienky

simona20201309
2. sep 2024

Úplne ju zmätieš. Plienky už nedávaj ani von. Je horúco, nevadí keď sa von pocika. Maj so sebou veci na orezlecenie. Máš obrovskú výhodu ze je teplo takže daj jej šatky a maj v kabele 2-3ks gatiek.
Body sme po odplienkovani automaticky vyradili. Utekali sme dokúpiť trička