Odmietanie tekutín po vracaní (2 ročný)

ivka1282016
29. júl 2018

Dobry deň ,budem rada ak by mi vedel.niekto poradiť .
Už sme doma zúfalí .
Minulý víkend malý (2roky) dostal brušnú chrípku .pri ktorej sme skončili v nemocnici ,keďže všetky tekutiny co do seba dostal hneď vyvracal,takže bol dehydrovany .
A odvtedy máme problém doňho dostať tekutiny hlavne vodu .
Ráno ešte dostava mlieko ,to vypije .
N k vodu doňho dostaneme az poobede uz ked je fakt smädný ,skúšali sme uz všetko zmeniť fľašu ,rôzne poháre no bez úspechu ,neviem či ma nejaký blok,že bude stále s toho vracat alebo co .
Akoby sa bál ,myslela s ze zabudne a upraví sa to ale nič.

pribinak
29. júl 2018

Ale upraví, neboj. Chce to cas. Netlac na neho. Daj mu papat napr. melón, tam je vela vody.
Ked mu nechuti voda, správ mu sirupovu vodu, alebo ovocné stavy, kludne aj sladeny caj.

tenerifka
29. júl 2018

@ivka1282016 suhlasim a este doplnim pribinak-polievky, mozu byt aj studene ci izbovej teploty...a vacsina letneho ovocia obsahuje vela vody

ivka1282016
autor
30. júl 2018

@pribinak práve sme skúšali všelijaké vody ,čaje ,nesladene aj s medom.a nechce nič ,snažím sa aspoň tie polievky ,ovocie papa pekne .
Dúfam,že sa to upraví ,hlavne keď je také teplo teraz

lulula1990
30. júl 2018

@ivka1282016 mozes skusit aj Jupika alebo Kubika, je to sladke, mozno by to vypil. Alebo mu daj papat slane tycinky, potom bude smadny. Ja mojmu ked nechcel pit som zapla rozpravu a davala po lyzickach, vypil celu salku.

kikina84
31. júl 2018

@ivka1282016 urcite nasad probiotika children dophilus..su drahe ale najviac pomahaju pp takychto stavoch..my sme tiez naposledy toto mali,nemocnica 7 dni vracala ,bola na infuzkach potom jej bolo zo vsetkwho zle,nechceka pit jest vyzerala po tom tyzdni ako kostlivec chuda..tak som nadasadila tieto probio na doporucenie a do 24 hodin zacala jest pit a o dva dni mi uz pytala rezen ze chce...co som jej samozrejme nedala,ale bola som uplne v soku ze ani v nemocnici nam nepomohli a toto tak rychlo zabralo

ivka1282016
autor
31. júl 2018

@kikina84 dávam mu probiotika probiofix ,uz je to.lepšie mlieko vypije aj 500ml za deň ,trocha vody ale žiadna sláva hádam to doladime a bude lepšie ,na silu mu nechcem davat ,v nemocnici ukázali nasilu ale tym to ešte bolo horšie aj tak nič nevypil teraz aspoň cosi .
Ďakujem za radu skúsim ich pozrieť

kikina84
31. júl 2018

@ivka1282016 zial nieje probiotikum ako probiotikum..aj my sme kadejake brali..hlavne nie kazde obsahuje to co uvadzaju ..tieto su jedny z naj na trhu..a to viem o com hovorim lebo my sme crevnymi virozami trpeli casto,hlavne aj castym uzivanin atb ked nastupila do skolky..tieto su jedine po ktorych sme cisty uz velmi dlho..a kedze bakteria dophilus podporuje prave regulaciu criev po tazkych virozach a braní silnych atb..su probiotika dophilus najlepsia alternativa.