Odmieta mi spať na prsníku

july0
4. apr 2022

Baby malemu idu zubky je normalne ze mi odmieta spat aj na prsniku ? Aj ked mu dam od bolesti ? Zacne sa mi odrazat z nohami a vykrucať vzdy po chvilke

kkovacovak
4. apr 2022

@july0 prečo by mal spať na prsníku? Veď má spať v postieľke

july0
autor
4. apr 2022

@kkovacovak no😂 nejdem ti ani odpovedať.

asocial
4. apr 2022

@kkovacovak :D. jasne. Najlepsie hned po narodeni vopchat cumel, flasu, a dat do svojej izby a po par tyzdnoch "na varovanie" babke.
@july0 Myslim, ze takymto vzdorom sme presli viacere, trvalo to uz neviem ako dlho. Ono sa to vrati do normalu. teda malo by sa. osobne by som vsak nedavala tabletky kvoli zubom, jedine, ze by bola teplota.

july0
autor
4. apr 2022

@asocial dakujem za normalnu odpoveď 😊 takze ak to je vzdor vrati sa to do normalu niekedy ?

asocial
4. apr 2022

@july0 u nas sa vratilo. a potom sa to cucalo 3 roky🙂

rachel36a
4. apr 2022

@kkovacovak tiez to nikdy nepochopim preco by dieta malo spat na prsniku...nakrmi sa a odlozim..nie ho nechat prisate a robit si z prsnika cumel...

kkovacovak
4. apr 2022

@rachel36a v dnešnej dobe keď nemáš na sebe nacapené dieťa 24/7 tak si zlá matka 😃 nedajbože keď spí samé vo svojej postieľke 😱

rachel36a
4. apr 2022
july0
autor
5. apr 2022

@rachel36a Ako nechápem nad čím sa pohoršuješ snad to je moja vec ako si dieta uspím ked ma bolesti nie? určite si učiteľka alebo také niečo takéto uštipačné poznámky uplne mimo tému zvyknú mať alebo ťa niekto len poriadne nas..🥲

ibrunova
5. apr 2022

Keď nechce spať na prsníku, to je zle? Práveže aj lekári odporúčajú, aby prsník neslúžil ako cumeľ, keď ti nerado zaspáva na prsníku neznamená, že si zlá matka ❤️

july0
autor
5. apr 2022

@ibrunova nikto tu o zlých matkách nepisal neviem tie dve pani si idú vlastnú tému moja otazka znela uplne inak 😃

rachel36a
5. apr 2022

@july0 nie som ucitelka, ani ma nik nenas...l
Je to verejne forum, vyjadrujem svoj nazor...

nafka0483
5. apr 2022

@july0 Chces aby na prsniku spal alebo "len" zaspal? Chces ho nim uspat?
Lebo otazku si formulovala tak ze mu vadi spanie - a to je ok, dieta nemusi na prsniku spat.

Ak mu nevyhovuje spanie na prsniku, tak ho na nom len uspi a preloz. Ak mu vadi aj uspavanie, tak uspavaj inak - v nosici, v naruci, na fitlopte - co vyhovuje. A uvidis ci sa neskor vrati k tomu ze na nom bude zas zaspavat.

july0
autor
5. apr 2022

@nafka0483 praveze som skusala vsetko uz preto tam je to ANI na prsniku lebo to je taka moja posledna moznost

alanko20
5. apr 2022

Aj nase dieta malo strajky, asi 2 co si spominam. 1x odmietala jeden prsnik, chcela len na jednej strane papat, potom asi 2 tyzdne trvalo, ze dojcenie bol boj, tiez sa odrazala, revala, atd. Ja som nepolavila. Flasu odmietala, aj umele mlieko, nechcela nic. Potom sa vsetko vratilo do normalu. Aj ked nespala na prsniku nikdy, len zaspavala. Ja by som to nevydrzala. Som padavka. 😀

nafka0483
5. apr 2022

@july0 Cize problem mas so spankom? Problem je uspat? Alebo aj udrzat uspate nech sa hned nebudi?
Alebo je problem s dojcenim ako s jedenim?

july0
autor
5. apr 2022

@nafka0483 problem je uspat

nafka0483
5. apr 2022

@july0 A skusala si gel na zuby? Pomasirovat nim dasno?
Mojej toto zabralo, hned sa upokojila, prestala sa zapierat a krutit, parkrat potiahla z prsnika a zaspala.

july0
autor
5. apr 2022

@nafka0483 dentynox som dala ale vsak uz potom zaspinkal takze uz to je v poriadku 🙂