Odkedy môže ísť bábo na kúpalisko alebo do bazéna?

martinkaa299
19. jún 2011

co skor uprednostnujete bazeniky doma alebo kupaliska?? a v kolkych mesiacoch ste zacali?

martuska75
19. jún 2011

Začali sme pri oboch cca v 5 mesiacoch, ale len špeciálny bazén na baby-plávanie - teda teplá voda a 100% testovaná na zloženie. Verejné kúpalisko by som s takými drobcami neriskla 😉

sssimi
19. jún 2011

Určite bazén doma. Sarah minulý rok chytila na kúpalisku v Topoľčanoch zápal oči. Tento rok to už neriskujem. 1x sme boli, keď mala 1 rok a 2 mesiace.

lenka268
19. jún 2011

vyborna otazka, ja tiez rozmyslam ci mam ist nemam, maly ma 13 mesiacov a tiez sa mi zda ze lepsie riesenie je ked bude mat doma svoj maly bazenik s teplejsou vodou kde bude len on, ved sa nakupe este na kupalisku dost. Ale ako kazdemu vyhovuje, urcite chodia aj s mensimi babatkami na kupko.

nice202
19. jún 2011

ja toto leto chodim, mala vodu miluje. uplne sa s detmi vyblazni. ma skoro 13 mesiacov. na kupalisku je plno malych deti, ale dvojmesacne sa nekupu. ked sme na zahrade, tak jej dame maly bazenik, ale ona ma radsej velke.

adetka
19. jún 2011

S Mirkou som do klasickych kupaliskovych bazenv isla az ked mala rok a pol... dovtedy len specialne bazeniky na plavanie babatiek... ktore su zial v lete zavrete... ako 6 az 9-mesacnej jej stacil detsky nafukovaci bazenik...

mia258
19. jún 2011

Ja som bola s malou na plávaní pre deti, keď mala 5 mesiacov, ale na záhrade máme bazén, tak preferujem skôr ten. Sama ho čistím, viem, kto sa v ňom (ne)kúpe a malej hrozí menej baktérií a infekcií ako vo verejných bazénoch.

lazarova08
20. jún 2011

My sme sa minulý týždeň vo štvrtok vrátili z Talianska. Síce sme mali v areály hotela verejný bazén ale dievčatká boli v svojich mini bazénoch kde mali teplu vodičku.

lenka112
23. júl 2011

Začali sme v špeciálnom bazéne na baby-plávanie v 5 mesiacoch a malému sa to veľmi zapáčilo. Takže odporúčam 🙂

hori
23. júl 2011

na verejne kupalisko ma vyznam ist s dietatom najskor az vtedy, ked v tom detskom bazeniku vie aspon bezpecne a pevne sediet... co moja mala vedela az v 11 mesiacoch... idealne, ked uz vie dieta stat... teda ide skor o jeho pohybove zdatnosti, aby sa mohlo aj trosku pohrat, nema podla mna vyznam ho vodit do bazena, ked ho musite stale drzat na rukach (pokial samozrejme nejde o specializovane baby plavanie)... vsetko samozrejme len ked neriesite zlozenie vody a co vsetko by z kupaliska mohlo priniest - v takom pripade nechodit vobec...
male bazeniky maju vyznam v rodinnych domoch - na zahrade, terase... kde je kusok sukromia... zial my by sme ho mohli dat akurat tak v panelaku na balkon, cize nula bodov...

bastilly
23. júl 2011

my sme zacali chodit na plavanie ked mal maly 2 mesiace, teraz sme ukoncili druhy kurz ma uz 8 mesiacov, bola som s nim na kupalisku a chodievame sa kupat radsej do prirodnych vod...najcastejsie rieka Hornad...maly si o neskutocne uziva🙂

pimpulienka
23. júl 2011

Chodime na kúpalisko, ake malinkej berieme malinký nafukovací bazénik, krasne sa tam čľapká s hračkami 🙂 Do verejného ju nedávam..

cmulinko
23. júl 2011

prvy syn mal 3 roky,ked bol prvy krat v bazene...aj to len vo svojom doma a potom casom sme isli na kupalisko.mensi bol na kupalisku,ked mal nieco cez rok.

bianca
23. júl 2011

mala bola v bazene iba raz v zivote na dovolenke v roku a pol a skoncila s plesnou na nechtoch.Od vtedy a na dlho uz iba v jej bazeniku

monika15
23. júl 2011

Mi sme zacali do velkeho bazena plavaren od 9 mesiacov,
povolene je od 3 mesiacov, su kurzy plavania babatok,

doma v obyvacke uz v 6 mesiacov 🙂)

cikyta
23. júl 2011

U nás bolo verejné kúpalisko druhé leto , čiže ked mala 15 mesiacov. 🙂
Domáci bazenik je síce fajn,ale pre nás je tá "prava atmosfera" práve na kupalisku. 😎
Velká vodička, koliesko a hlavne KOPEC VESELýCH detičiek. 😀

deina79
23. júl 2011

ninka ma 13m a chodime na verejne, akurat,ze teplotovala 1 den, lebo pila chlorovanu vodu, na to pozor, uz som sa poucila,plavat moze, len nech vodicku nepije

abbie
23. júl 2011

moj maly ma 6 mes. a pediatricka nam uz kupanie v bazene sama odporucala(baby gymnastika) ... ale najlepsi je podla mna domaci bazenik alebo v zahradke 🙂

lucikan
23. júl 2011

No my sme maleho dali do vody v normalnom dospelackom bazene, ked sme boli na dovolenke v turecku - to mal 7 mesiacov. Bolo to vzdy len na chvilku, lebo vsak stale sme ho mali iba na rukach, lebo este ani nestvornozkoval vtedy. No a teraz sme uz dvakrat boli v akvaparku a tam bol vzdy v detskom bazeniku. Stale som tam ale s nim, lebo bud tam je na 4 alebo na 2. Sediet si este moc nesada a predsa je este malicky, aby bol vo vode sam. Raz sme ho supli aj na bublinky do teplejsie bazena, vtedy sme ho mali na rukach pochopitelne.
Viem, som v tomto ne-knizkova mamina, no co narobim 🙂 😉 .

asma
23. júl 2011

ahoooj tak nasa mala ma 4 mesiace a cez tyzden sme absolvovali termal v Ostrihome.. decky bazen bol nenormalane studeny tak som ju čvachtala v takom termalnom ani horuci ani studeny mala skoro zblaznila asko sa tesila papulka moja..

adka7755
23. júl 2011

môj malý má 10 mesiacov, kúpalisko a bazén, to je pre ňho hotový raj...určite nechodím na celý deň a isto nie na termálne kúpalisko.no nie som zástanca toho, že dieťa treba do troch rokov od všetkého držať bokom (pokiaľ nemá zdravotné problémy ). neriešila som to ani pri staršom synovi a ani teraz.obaja vodu milujú.

modrofuzik11
25. júl 2011

so sarou sme zacali chodit na plavanie, ked mala 6 mesiacov. miluje vodu. tiez bolo super, ze sa tam stretavala s inymi detickami a ja s mamickami. vobec nemame problem ist na kupalisko, do aquaparku, rybniku, proste vsade, kde je voda. vzdy uplne natesena krici, ze hura, ide plavat. 🙂

lucka1987
25. júl 2011

no toto leto som sa sla kupat na verejne kupko veronika do rajca. a tam som sa nestihala divit... vela malych detskych bazenikov a deticiek co mali maximalne 3 mes tak bolo neurekom 😅 😕

divoky363anjel
27. júl 2012

Aj ja práve riešim otázku, či mám ísť s malou na kúpalisko. Moja Laurika ma 15 mes. a odhovárajú ma celé leto, aby som s ňou šla na kúpalisko, pretože môže ochorieť alebo dostať infekciu.
Vidim na malej, že miluje kúpanie, aj by som s ňou šla, ale potom sa obávam, že bude fakt chorá a to by som nerada.
Chcem ísť na kryté kúpalisko do menšieho bazéna, kde je voda akurát mne po prsia . Ide mi skôr o tu teplotu vody.... Či to môže byť fakt až také hrozné?

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz