Ochrana sluchu pre 7 mesačného drobca

aknifif
1. aug 2017

Čaute maminky!Chcem sa spýtať ako ste riešili spánok s dieťatkom keď ste išli na svadbu?
Ktoré chrániče sluchu sú naj?a nestoja veľa?Ďakujem moc za pomoc!

meluela
1. aug 2017

@aknifif kocikovala som vonku a ked to uz nebolo nevhodne tak som sla domov 🙂
neviem ci si dieta necha nieco namontovane a hlavicke.
urcite sa najdu aj ochotne babky tetky co budu radi kocikovat vonku ci na chodbe

marlenka222
1. aug 2017

Chranice sluchu ti moc nepomozu nakolko vibracie siriace sa prostredim posobia na babo aj vnutorne na jeho organy. Jedna sa hlavne o vnut.ucho ktore sa kmitanim moze poskodit ale tym ze mu zakryhes vonkajsie uska mu nepomozes. Dalsia vec ze mozog nema velky ako lebku tym padom dalsie otrasy. Spanok na svadbe som riesila ze ja naobedovat, pokial nehrala hudba ok boli sme vnutri. Pokial hudobnici hrali, mali sme prechadzku. Zial uprechadzas sa ale lepsie ako poskodenie baba. Mne to za to nestalo. Je na uvazeni kazdeho v akej miere je pre neho potewbne a suuuurne zucastnit sa na svadbe s malym dietatom. Inak.ku starkej ci tete na sobotu radsej dat

deti95060810
1. aug 2017

na svadbe je hudba tak nahlas že hosťom sa otriasajú aj vnútorné orgány....uši zakryješ a decko natriasajú vibrácie...
Keď sme boli na svadbe - my sme najmenšiu nechali doma mojim rodičom, švagriná dieťa zobrala, ale pre tú hudbu veľa zo svadby nemala....po čase to vzdala...

simca06022011
1. aug 2017

Nijak, dieťa ide domov spat alebo niekde kde je klud:D že chrániče sluchu :D

marlenka222
1. aug 2017

@simca06022011 obcas by mal niekto dat nejake chranice detom proti nenormalnym sposobom vychovy matiek

simca06022011
1. aug 2017

@marlenka222 neviem či proti vychove 🙂 k tomu nevyjadrujem. Ale iste niekedy by sa mohli zamyslieť akčné maminy čo by proste nebolo vhodnejšie to dieťa ušetriť od aktivít "veľkých". Času budú mať dosť na to.

luciferkax
1. aug 2017

šla som spať domov s dieťatkom :D :D určím si priority.. čo mi je cennejšie.. dieťa alebo zábava? a nemusím riešiť chrániče sluchu :D