Obliekanie do fusaku

3. jan 2023

Ahojte zienky, ako obliekate deti do fusaku?
Mala má 9M čiže sme už v sportiaku.
Mame taký hrubší fusak zn. Zopa

Dakujeeem za radu😘

patka06
3. jan 2023

Dávala som tenký bavlnený overal ako "spodné prádlo" zdola na to tenké tepláky a zhora svetrík/ mikinu + vetrovku.

matkahelka
3. jan 2023

ja uz fusak nedavam treti den. u nas je 8 stupnov, to uz nie je na fusak. ja davam len klasicky zimny overal.

patka06
3. jan 2023

Doplním, že som fusak používala len pri mínusových teplotách

maryetta
3. jan 2023

Veru. Uz ked holi v sportovom tak uz iba overal. Pripadne deka nato.
Kazdopadne fusak som davala ked bolo pod 5 stupnov u novorodenca.

lienka.7
3. jan 2023

Moja ma 12M na na sebe bavlnený overal, na tom taky ten hebky, plyšový plus hore (co trci z fusaku) mame takú hrubsiu mikinu. Pokial bolo ze zima, mala aj na tom hrubší overal este (bez mikiny uz samozrejme). Fusak jej nechávam, predsa len, sedi v kociku, nehýbe sa ako my. Vzdy ju kontrolujem, nožičky ma teplucke, to je pre mňa zaklad.

matkahelka
3. jan 2023

@lienka.7 ja len ze, nozicky ani rucicky vobec nemusia byt teplucke, su to koncatiny. to, ci je dietatu teplo sa kontroluje na zatylku, nie na rukach a nohach.

vani190493
3. jan 2023

Ja fusak len na sánky v tomto veku. V kočíku deku. V oboch prípadoch mala overal na zimu.

lienka.7
3. jan 2023

@matkahelka samozrejme aj to jej kontrolujem, dakujem ti za pripomenutie.
Moja ked ma studene nožičky, stikuta potom. Každá dieta je ine, senzitivne na ine podnety. mojej to proste vadi. Takže to respektujem a snažím sa, aby bola v pohode co najviac.

kornelies
4. jan 2023

@lienka.7 Stikuta, ked sa pocika. Staci vyskusat plienku a uvidis, ze som mala pravdu.