Novorodenec a prechádzky

18. sep 2024

Ahojte kedy , respektíve po koľkých dňoch od príchodu z porodnice ste šli s bábätkom vonku sa prejsť? Napríklad ak je počasie ako dnes, žiadne extra horúco ani chladno , slnko svieti a ako obliecť do kočíka?

independent_woman
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fifina75
18. sep 2024

V rovnaký deň tak na pol hodinu. Body, tepláčiky, ponožky, svetrík, bundu, čiapku, prikrit dekou.

pribinak
18. sep 2024

V ten isty deň.
Bola som 5 dni zavretá medzi 4 stenami. Obaja sme si tu prechdzku vychutnali

pribinak
18. sep 2024

@independent_woman čo mrzne?

btus
18. sep 2024

asi po 2 týždňoch. Bábätko je v perinke, takže veľmi nebabúšiť. Dlhé body, čiapočku, tenké rukavičky. Ak má na zátylku vlhko, tak mu je teplo. Je to jediné miesto, kde sa dá zistiť, ako je na tom dieťatko. Keďže ešte nemá termoreguláciu. Fusak isto nie, veď nemrzne. A zakryť nejakou dekou.

veronikaszabova
18. sep 2024

@independent_woman neblazni 🙂

vevebono
18. sep 2024

Teda ja mám novembrové dieťa, ale von sme išli body, pančuchy, mikina čiapka a pod deku. Veď jej trčal iba nos a oči, netreba to preháňať

ki__
18. sep 2024

Tak nám hovorila lekárka, že až po 2-3 týždňoch. Ale to bol február, vonku riadna zima, štipľavý mrazivý vietor. 🥶 A vlastne ani by som nevedela ísť skôr. Ledva som na záchod došla od bolestí 😂

anavixy
Dnes o 17:48

Prvy den po prichode domov, v polke novembra, ja 5. den po sc. Nie je ziaden dovod aby ste nesli von, ak sa citis dobre a dieta primerane oblecies. Predpokladam ze prva prechadzka nebude trvat dve hodiny 🙂

minenkak
Dnes o 17:52

My sme šli hneď na druhý deň a to bol studený január