Nosíme naše deti - aké boli vaše začiatky s nosením?

iveta143
16. aug 2018

Dobry den, chcem sa opytat, ake boli vase zaciatky s nosenim? moj malinky ma 3 mesiace a zacinam ho nosit v ergonosici manduce a obcas mi zaplace v nom...moze ho nieco zaboliet? alebo to je len ze nieje zvyknuty tam byt alebo chce byt stale v pohybe,lebo ked sa s nim pekne prechadzam tak tisko pozera...dneska bol v nom len druhykrat....dakujem

sasesoe
16. aug 2018

@iveta143 ahoj, odporucam Ti pozri skupinky Nosime nase deti tu aj na Fb. Su aj regionalne. Ak si z Presova, ako uvadza tvoj profil, tak tam tuez funguju podporky v Brumiku na 2ke. Poziadaj o clenstvo v skupinke na fb Nosime nase deti v Presove. Je x-milion dovodov, preco moze byt babo nespokojne. Napr treba mu cikat. Chce sa dojcit. Je mu teplo. Ma nevhodne dupacky, kt tahaju na prsty. Je mu teplo (zima). Nosic je zle nastaveny a nieco mu vadi. ...

lindusss2016
17. aug 2018

Trojmesacny je este v novorodeneckej vlozke? Ak ano, v tej deti su niekedy nepokojne. Musis pockat, kym dorastie. Ale vek okolo 3-4 m sa vyznacuje u deti velkou zvedavostou, uz chcu vidiet viac, preto sa odporuca zacat nosit na boku

iveta143
autor
17. aug 2018

@lindusss2016 nie.nedavam ho do novorodeneckej vlozky.len mam pocit akoby mal este kratke nozky lebo ked som ho z nej vybrala tak mal trosku otlacene tam kde ohyba nozky v kolienkach.a zvedavy? No to je velmi 🙂

lindusss2016
17. aug 2018

@iveta143 tak v 3 m je este maly na manducu bez vlozky. Skus ten priestor stiahnut nejakym salikom alebo snurkou, aby v tom nemusel byt taky rozcapeny

iveta143
autor
17. aug 2018

@lindusss2016 dobry napad
Vyskusam