Nosič Fidella

11hviezdicka11
27. máj 2018

Mamicky uvazujem kupu fidelly fly tai, no neviem aku velkost poradte. Maly ma teraz 6 mesiacov a nosi velkost 68. Budem ho nosit tak do roka. Neviem ci bude lepsi baby size alebo new size. Dakujem za vsetky rady.

saxana000
27. máj 2018

Ahoj ja som kupovala new size ked mala dcerka tak asi rok a pol velkost 74 a okolo 9 kilov. Dovtedy sme mali iba taky hand made ale ako nabrala uz na vahe bolo to uz citit rezali ma pasy. Vo fidele by som odniesla aj muza mam taky pocit. Krasne si ho vies nastavit snurkami my mame este pozatahovane takze je tam rezerva urcite. Teraz ju trapili zubky ma 22 mesiacov a nosila som ju skoro tyzden spala iba na mne. Za mna velky pomocnik. Bohuzial nemozem porovnat s baby size nemala som ale myslim ze od tej 68 by ste mohli mat uz new size v pohode.

11hviezdicka11
autor
28. máj 2018

@saxana000 Dakujem.

saxana000
28. máj 2018
saxana000
28. máj 2018
saxana000
28. máj 2018

Mala ma teraz tak 80 velkost tak pre predstavu som nasla par fotiek z posledneho mesiaca. Pisala si ze chces nosit do roka ale podla mna ho vyuzijes aj dlhsie ked ti maly nebude chciet byt v karicke a pojdete z ihriska napriklad a bude uz unaveny alebo na akciach kde je vela ludi sa zle s kocikom manipuluje alebo ako nasa ked jej teraz isli tie zubky nevedela sa ulozit pri soplikoch ked jej to zatekalo ked lezala a tak podobne new size podla mna kludne do 2 rokov taka poistka keby nahodou.

11hviezdicka11
autor
28. máj 2018

@saxana000 Jeeej tak dakujem za rady.