Nosia vaše 10-ročné dievčence zlaté náušnice?

7. feb 2023

Ake naušnice typ ? Maju vaše 10 ročne dievčence?
Dcera ma este babatkovske a neviem za ake ich vymenit.
Vsetky mi pridu moc ženske a zas je pravda ze ich uz bude mat do dospelosti

melanta
7. feb 2023

10 ročnej by som kúpila také, aké si sama vyberie.

stella14
7. feb 2023

Presne toto aj mňa zaujíma. Kruhy nechce, že ju budú tlačiť v prilbe.

autor
7. feb 2023

@melanta keby je na nej kupi si jednorozzce co je uz blbost ..A kedze chcem kupit kvalitne zlate nebudem kupovat predsa blbosti... zachviľu sa z decka preklopi do puberty a tak nieco co uz neni detske uplne zas 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🙈😫

januska12323
7. feb 2023

Zober ju do zlatníctva a nech si vyberie a nie, nemusí ich nosiť do dospelosti.

btus
7. feb 2023

áno , má. Vybrala si ich sama. Sú to už jej tretie naušnice - zlaté. Sem tam nosí aj moje - ja mám také malé z bieleho zlata

melanta
7. feb 2023

Ak chce jednorožca, tak by som jej kúpila jednorožca. A fakt nechápem, prečo by 10 ročné dieťa malo mať náušnice do dospelosti. Veď je dieťa. Potom bude fáza tínedžer. Až potom dospelosť. Prečo by 2 životné fázy pred dospelosťou mala mať dospelácke náušnice. Je decko, tak by som jej kúpila podľa jej želania detské. Moja dcéra mala do dospelosti niekoľko náušníc. Podľa toho ako rástla a menil sa jej vkus.

louise
7. feb 2023

Naša strieda, nemá len jedny nonstop. Sú dni, kedy nechce žiadne. Ja len dozerám, aby si raz za čas dala, nech jej dierky nezarastú. Netrvám na tom, aby mala nonstop niečo v ušiach.

summer23456
7. feb 2023

Moja ide mať 11 a má detské zlaté s kamienkom, ešte stále sú jej dobre. Na prijímanie dostala zlaté už dámske, tak potom si prehodí tie o nejaky rok

seahorse27
7. feb 2023

Nasa bude mat 14 a aktualne nosi tretie zlate nausky. Prve dostala pri narodeni, druhe na prijimanie a tretie sme jej kupovali asi na 12. narodky - vyberala si ich sama v zlatnictve, su uz damske, ale jemne, s vybrusom, ktory im dodava pekny lesk. Na to, ake su v podstate nenapadne, tak na ne dostava dost pochval - hlavne od zdravotniciek 😃 Posobia naozaj dievcensky, ale velkost je uz damska.

majamat
7. feb 2023

tak kompromis. vysvetli jej, ze nech si uz nevybera take detske, pripadne jej daj viacere navrhy, z ktorych si vyberie.

moja 12r mala strieborne malinke kruzky s bielymi ockami.
teraz ma visiace - mensie kruzky a na nich su take akoby palicky, predtym male kruzky s hviezdami, ma este male strieborne jruzky s modrou morskou hviezdicou. su len zbizutrie, ale bud su strieborne, alebo su niektore este pokryte nejakym zlatym kovom, cize maju zlatu farbu. ma takych viac, rychlo sa rozpadnu, potom prestriedame za ine.
dcere sa zapaluju usi z bizu, ale tieto jej nevadia.

lusyyy36
7. feb 2023

Moja 8 rocna ma momentálne modro-bielo-zlate motyle. Zlate som jej vymenila ešte keď mala asi 5 rokov, boli jej teste, potom začala stráviť všetko Co dostala tak odbtefy len odvtedy strieborne, chirurgicka ocel a pod. Ma ich asi 10 parov, vymiena kedy chce, najradsej naši ale napichovacky lebo tie nestraca

kubkovamama
7. feb 2023

U nás si nepotrpíme na zlato,dcéra má rada stále detské motívy,tak ficime na chirurgických,majú xy motívov a strieda to ako chce.Zlate má od malinka,nenosí ich,v škôlke už niektoré stratila.A je to taký klasický elegantný vzor,mne to ani nesedí k deťom.Kamaratkina dcéra má biele zlato za veľké peniaze a nepočujem nic iné iba aké to bolo drahé a neskáč,nebehaj,dávaj pozor,aby nezatrhla,nestratila,nepoškodila🤦

banalu
7. feb 2023

Ja som nikdy nerozumela tomu zmyslaniu - bude mat do 18tky. Ak jej potrebujes vymenit - nech si vyberie. V tinedzerskom veku bude preferovat aj tak bizuteriu. Ja si pamatam kolko usilia ma stalo presvedcit mamu nech mi da dole zlate kruzky, aby som mohla nosit bizu (lebo vsetky kamosky nosili v skole). Nakoniec aj moja mama objavila caro bizu a dotvorenia outfitu roznymi doplnkami.

kristinapetronela
7. feb 2023

Áno na 10te narodky sme vymenili tie detské za zlaté náušnice .veľmi sa jej to hodí

vikusjk
7. feb 2023

Ja som vzala dceru do zlatnictva, ked mala 9, tiez mala este babatkovske a uz ju tlacili na uchu. Vybrala si sama take z bieleho zlata. Su jemne a pekne. Teraz ich ma druhy rok a zatial nespekuluje, ze by ich vymenila ale ocakavam, ze v puberte pride na rad bizu a bude chciet mat nausnic viac a menit ich. Uvidime...

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
7. feb 2023

Moja nenosí od narodenia, minulý rok v lete si dala nastreliť, ale po mesiaci dala dole, lebo jej hnisali uši.

natassa2
7. feb 2023

Ja este 10 rocnu nemam, ale asi by som jej v pohode kupila aj zlate🙂 Vsak take jej vydrzia riadne dlho, nad inymi by som pravdupovediac asi ani nepremyslala🙂

heln
7. feb 2023

moja stratila zlatu babatkovsku nausnicu uz v skolke, potom sme dali len strieborne, aby nestratila, ma sice aj zlate, ale teraz je piatacka a v skole im povedali ze nesmu mat visiace, aby sa na telesnej nezachytili. tak ma len strieborne napichovacky.

renka30
7. feb 2023

Dcera (11r) ma malinke kruzky z bieleho zlata so zirkonmi, ale strieda ich so striebornymi tych ma viacero napr. aj mačičkové

mimikarol
7. feb 2023

Moja 7 ročná nosí zlaté. Už jej budú čoskoro malé. Typujem tak cca rok. Keď budeme kupovať nové, bude si môcť vybrať

lucik194
7. feb 2023

no nasa 10 rocna strieda asi 5 roznych nausnic..... urcite by som jej nedavala ze teraz mas zlate a nemozes mat ine.....
trocha starodavny nazor......

dokonca si ich vymiena sama, ma aj zlate, aj strieborne, aj chirurgicka, ale aj plastove a dokonca aj take postriebrene co si s kamoskami sama vyraba.....

hanka_se
7. feb 2023

nasa mala od narodenia detske zlate (po mne), vymenili sme tusim ked mala 5 rokov za vacsie, ale nepacili sa mi na jej malych uskach. Ked mala 7 rokov, zamilovala si slimaciky, tak sme jej k vianociam kupili strieborne so slimacikmi. Miluje ich dodnes a to bude mat 9 rokov. Ale ma doma aj bizu a ked chce ine, nemam problem vymenit. To je ako my dospele zeny, tiez striedame podla situacie, oblecenia, nalady .... Preco by dieta muselo mat striktne jedny nausnicky?

martinka13
7. feb 2023

Akurat som kúpila nové 8-ročnej. Už sa mi nehodili tie detské. Zlaté sú oboje.

zuzulka558
7. feb 2023

Moja napríklad nenosí žiadne,, vadí jej to

elenajezova
7. feb 2023

No u nás mi dcérka už dlhé roky náušnice odmieta. U dnešných mladých dievčat sa to "nenosí".... má 16 rokov a už veru aj 5 rokov nechce náušnice nosiť. A to som rada, že si aspoň nechala dlhé vlasy. Ak keď ich mala po pás, chcela ich aspoň do pol chrbta skrátiť...nuž som nemala na výber...však dorastú...😀😀😀