Nosenie 3-mesačného dieťaťa na rukách

10. apr 2024

Ahojte mala bude mat 3 mesiace doteraz ked som ju polozila tak nic ale posledny tyzden katastrofa .. akonahle ju polozim brutalny plac … doteraz bola stastne usmievave babatko… v satke ju nosit nechcem .. prejde toto obdobie ??

mabenn
10. apr 2024

prejde...syna som uspavala na rukach ale dost dlho...je to potreba dietata, po 3mesiaci sa prejavuje preto, lebo dietatu dosli urcite latky, ktore malo este z tela matky v zasobe

autor
10. apr 2024

@mabenn super dakujem s uspavanim zatial problem nemame to zaspi sama aj na nac aj poobede len naprikld prenesiem ju zo spalne do obyvacky a polozim a takyyy plac 😂🙈no len by sa nosila

mabenn
10. apr 2024

ja som pomerne dlho uspavala v perinke na kolenach, potom len na rukach, ano dieta sa po par minutach prebudi, ked este nebolo v hlbokom spanku...je to taky zvieraci reflex, ci mama je na blizku...a mal presne intervaly, v ktorych sa budil

mabenn
10. apr 2024

v podstate to dieta sa "uci" kludne dlhodobo spat...ale trva to mesiace, az roky...dovtedy ta potrebuje ako istotu

autor
10. apr 2024

Asi som to zle napisala … so spankom nemame problem … to zaspi sama aj vecer aj poobede .. myslela som to tak ze ked sa naje dam ju odgrgnut tak ju mam na rukach akonahle ju polozim plac .. tak snou chodim po dome ona si kuka a zase ked ju dam pod hrazdicku napriklad tak plac vezmem na ruky a uz je dobre a takto dookola 🙈🙈

tehotna40
10. apr 2024

Ahoj, moja malá bola taka od 2 mesiacov asi do pol roka, veľmi nám pomohol nosič inak by som nespravila doma absolútne nič. Ale určite to prejde 🙂

tamta
10. apr 2024

Samozrejme, ze to prejde... Je to male babatko, sú chvíle, kedy blízkosť potrebuje viac...

cimage
10. apr 2024

V tomto priade je najlepsi ergonomicky nosic/satka. Ziadne klokanky a dieta otocene od tela. Takto ta budu boliet ruky a chrbat, budes z toho nervozna. Ked mas nosic/satku, tak to dieta ani necitis, mozes robit co potrebujes a dieta citi tvoju blizkost, plus sa pozera. Chce spoznavat svet a nie lezat pod hrackou co sa ani nemeni, okolie je zaujimavejsie.

natuliatko777
10. apr 2024

Vola sa to rastovy spurt aj moja mala ho mala v tretom mesiaci a trval cca tyzden .. treba si nastudovat ono to prejde